• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yardim

Meltem

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0

Merhaba
Adobe Photosop programımda sıkıntılar oluşmaktaydı ve laptopum dan çoğu programları kaldırmak zorunda kaldım . Kullanacağım Adobe photosop programınız var mi?​

Konular
4
MFC Puanı
140
Google'dan "Adobe Photoshop CC 2019 Portable Türkçe" diye aratırsan indirdiğin programdan senden hiç bir şey istemeyecektir. Yani demosuz, cracksiz ve serial keysiz bir program olacaktır.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
64 olacak şimdiden teşekkür ederim

Adobe Photoshop CC 2018 19.1.6
https://turbobit.net/3bea373evrmu.html

buradan indirebilirmisiniz. 1.5 Gb boyutunda, tam katılımsız Full 'dur. Dosyayı Rar'dan çıkarıp çalıştırın ve kurulum bitene kadar bekleyin.

# Ürün Geliştirme Programı Devre Dışı Bırakılmıştır.
# Tüm Güncelleştirmeler, Güncelleme Servisleri, Başlangıçta Çalışan Dosyalar Devre Dışı Bırakılmıştır.

NOT : Bilgisayarınızdaki kullanamadığınız kurulumu kaldırıp tüm kalan dosya ve klasörleri de siliniz. Eğer indirme işlemini yapamaz iseniz tekrar yardım isteyebilirsiniz.

Meltem

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
Adobe Photoshop CC 2018 19.1.6

buradan indirebilirmisiniz. 1.5 Gb boyutunda, tam katılımsız Full 'dur. Dosyayı Rar'dan çıkarıp çalıştırın ve kurulum bitene kadar bekleyin.

# Ürün Geliştirme Programı Devre Dışı Bırakılmıştır.
# Tüm Güncelleştirmeler, Güncelleme Servisleri, Başlangıçta Çalışan Dosyalar Devre Dışı Bırakılmıştır.

NOT : Bilgisayarınızdaki kullanamadığınız kurulumu kaldırıp tüm kalan dosya ve klasörleri de siliniz. Eğer indirme işlemini yapamaz iseniz tekrar yardım isteyebilirsiniz.

Deneyeceğim, tessekkür ederim.