• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

vB Eklenti vBulletin Arama Motoru Botlarını Anasayfada Gösterme

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Eklentinin Adı: vBBol

Eklenti Hakkında: Bu eklenti Forumunuzun anasayfasında botları göstermenize yarar. Eklenti orjinal siteden indirilip tarafımdan editlenmiştir. Eklenti içinde bulunan botlar çok az olduğundan orjinal dosyadaki bot sayılarını yükselttim. Eklentinin içinde tam 644 bot vardır. Bu kadar geniş kapsamlısını başka bir yerde bulmanız çok zor. Üstelik eklenti tüm ayarlarıyla birlikte türkçe. Bu eklentiyi kendi forumlarında kullananlar bununla güncellemelerini tavsiye ediyorum. Şimdi kurulum aşamalarına geçelim.

Kurulum Aşamaları

- İndirdiğiniz rar'dan çıkan spiders_vbulletin.xml dosyasını forumunuzun anadizininde bulunan includes/xml klasörüne atın.

- İndirdiğiniz rar'dan çıkan arama-motorlarını-anasayfada-gosterme.xml dosyasını ürün yöneticisinden import edi.

Admincp/vBulletin Seçenekleri
'nde bulunan vBBol Ayarlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Güle güle kullanın.

Demo Resim:

pinar945

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Eklentiyi indiremiyorum,yardımcı olurmusunuz?