• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Uzun süre Android güncellemesi alabilecek telefonlar.

Hangisi mantıklı?

• 2. El

• Sıfır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Reyzingen

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
Bir kaç gün öncesine kadar S10 Lite modelini almaya kararlıydım ama sonrasında 2 yıl sonra bu cihazın güncelleme almayacağını öğrendim ben de uzun süre kullanabileceğim son Andorid güncellemesi alacak telefonları merak ediyorum.

NOT:Bütçe 6000TL

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
oppo ve xiaomi marka telefonarın üst segmentlerinden bir model alırsanız, android güncellemesini uzun yıllar boyunca alabilirsiniz..
ben xiaomi kullanıyorum, güncellemeler ile bir sıkıntı yaşamadım.. yüksek segmentteki modeller için 2. el almak mantıksız gibi geliyor bana..
üzerinden 2 yıl geçtikten sonra, yine xiaomi marka bi telefon alsanız bile bütçesel manada sizi zorlamaz..

Reyzingen

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
10
oppo ve xiaomi marka telefonarın üst segmentlerinden bir model alırsanız, android güncellemesini uzun yıllar boyunca alabilirsiniz..
ben xiaomi kullanıyorum, güncellemeler ile bir sıkıntı yaşamadım.. yüksek segmentteki modeller için 2. el almak mantıksız gibi geliyor bana..
üzerinden 2 yıl geçtikten sonra, yine xiaomi marka bi telefon alsanız bile bütçesel manada sizi zorlamaz..
Teşekkür ederim

Konular
78
MFC Puanı
10,720
Uzun süre yazılım alabileceğin model sadece ios var androidlerde öyle bir durum yok ve hatta yakında ios bile bitirecek bunu çünkü herkesin durumunu bilemeyiz ama adamlar servetlerine servet katmak için planlı yürüyorlar o yüzden fazla uçuk rakamlara gitmeden alabileceğin telefonlara bak derim ve tabiki karar senin.