• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ünlü dizi oyuncusu gözyaşları içinde duyurdu: Dördüncü evre kanserim

Konular
130
MFC Puanı
880
Son 5 yıldır göğüs kanseri ile mücadele eden oyuncu Shannen Doherty canlı yayında hastalığının dördüncü evresinde olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu o anlarda gözyaşlarına hakim olamadı.

teh.jpg

90'lı yıllarda Beverly Hills 90210 (Evimiz Hollywood'da) adlı diziyle tanınan Shannen Doherty, mücadele edip yendiği hastalığının geri geldiğini ve dördüncü evrede olduğunu söyledi. Doherty buna rağmen çalışmaya devam ettiğini de anlattı.

tehh.jpg

48 yaşındaki Shannen Doherty, Good Morning America adlı programa konuk oldu. Ünlü oyuncu gözyaşı dökerek dördüncü evre kanser olduğunu anlattı. Doherty, "Buradayım, çünkü bu haberi insanların benden duymasını istedim" diye konuştu.

Doherty, bir yıl önce California'da çıkan orman yangınından zarar gören evi için sigorta şirketinden zararı karşılamasını istemişti. Ancak şirket bunu yapmayınca mahkemeye başvurmuştu. Şimdi oyuncuyu bir de mahkeme süreci bekliyor.

Bu arada Doherty, sigorta şirketiyle yasal zorluklar da yaşıyor ve yakında başlayacak olan duruşmalara hazırlanıyor. Oyuncu "Bu yüzden bu haberin çarpıtılmasını, mahkeme dokümanı olmasını istemedim. İnsanların haberi benden duymasını istedim" dedi

tehhh.jpg

Evimiz Hollywood'da dizisinde rol alan Luke Perry de geçen yıl henüz 52 yaşındayken hayata veda etmişti.