• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ümit ile aşk mektupları

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Biriciğim… Her şeyim… Benimle Kal… Sen benim için bu hayattaki son liman son ümit ilk ve Son sevgilisin. Gökyüzündeki en parlak yıldızım yokluğunu asla tasavvur bile edemeyeceğim büyük aşkımsın. Üzülmene veya küçük bir damla gözyaşına asla dayanamam. Sesinin tonunda bile minnacık bir soğuma hissettiğim an ben yok olurum. Acılarımın kaynağı sensin ancak hayatımın da kaynağısın! Sadece senin için ve yalnızca seninle yaşıyorum. Sen bir uçuruma yuvarlanırken tutunduğum dal; sen aşka susuzluğumu dindiren vaha; sen şimdiye kadar yaşadığım bütün hayal kırıklıklarımı ümide dönüştüren insan! Canımın içi yokluğun beni inanılmaz etkiliyor. Daha önce böyle bir acıyı hiç yaşamış mıydım acaba? Zannetmiyorum! Çünkü senden ayrıyken bir anda kendimi dünyanın en karamsar insanı olarak buluyorum. En kötü kabuslar o an benimle oluyor en acılı aşk şarkıları yaşıyor kalbim. Çok iyi biliyorum ki seni benim her şeyim olmuşsun! Sana “Sevgilim” derken bir an bile tereddüt etmedi kalbim. Sensizlik cehennem ortasında başıboş kalmakla aynı. Sensizlik vahadan sonra bir çöl gibi sensizlik rengarenk gül bahçesinden sonra çorak bir bozkır gibi ben sadece sana susuzum hem de eskisinden de fazla! Gözlerine gülümsemene sesine saçlarına eline kalbine her zerrene ihtiyacım var. Seninle bir mucizeyi yaşadık. Cılız bir rüzgarın bu mucizeyi savurmasına izin verme. Çünkü sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum. Lütfen hep benimle kal. Seni çok seviyorum ve daima seveceğim.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Sen hep mutlu ol bir tanem. Canım Sevgilim! İstesem de o kalbime kazınan ve aklımadan asla çıkartamadığım kahve rengi gözlerini silemem! Çünkü o güzel yüzünü ve sevimli hallerini bir an bile olsun düşüncelerimden uzaklaştıramıyorum! Kendimi mutsuz hissettiğim her anımda güzel gözlerine baktığımı hayal ediyorum ve senden tahmin edemeyeceğin kadar çok güç buluyorum. Nasıl ki güneş yeryüzünün ışık kaynağıysa sen de benim gönlümün güneşisin! Sen yeter ki benimle ol! Çünkü bu hayatta ki tüm amacım seni her zaman mutlu etmek olacaktır. Senin gözlerinden süzülecek bir damla yaş benim en büyük kabusum olur. Çünkü Sen bu dünya da her şeyimi feda edebileceğim yegane kişisin! Benim için çok özel ve değerlisin. Sen her zaman gülümse olur mu? Çünkü sen gülümseyince nefesime nefes ömrüme ömür katılıyor. Sen gülümseyince içime çocuksu bir coşku doluyor sen gülümseyince hayat bayram oluyor. Şunu aklından hiç çıkarma seni her zaman ilk günkü heyecan ve tutkuyla seveceğim… O kadar alıştım o kadar bağlandım ki sana sadece seninle geçireceğimiz güzel günlerin hayalini kuruyorum. Seni her zaman mutlu edeceğim Aşkım. Çünkü sen benim diğer yarımsın! Seninle geçen her saniye seninle olduğum her an o kadar kıymetli ve değerli ki inan bana hiçbir saniyenin sensiz akmasını istiyorum. Her anımız güzel ve ölümsüz olsun! Ben her zaman senin yanı başında olmak hatta suyun olmak ekmeğin olmak soluduğun hava olmak istiyorum. Senin sevgilin olmak ve en sevdiğin insan Ben olmak istiyorum! Beni bir an bile yalnız bırakma olur mu? Çünkü her şeyden vazgeçebilirim ama sensizliği hayal bile etmek ihanet gibi geliyor bana. Şunu çok iyi biliyorum ki sen olmadığında dünya başıma yıkılır! Sen olmadığında hayat durur ve sen olmadığında ben olmayacağım! Seni hep aynı aşkla aynı parıltılı bakışlarla her zaman seveceğim bir tanem.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Rabbim seni hatalardan kusurlardan saklasın. Ben aciz kulunuzu sorarsanız canım sultanım ne gecem gece ne de gündüzüm gündüzdür. Sizin gibi bir padişahtan ayrı kalmak beni mahvetmiştir. Vallahi ayrılık acısından yanıp bitmişim. Vallahi dünyada tek dileğim size tekrar kavuşabilmektir. Yoksa benim ızdırabımı anlatmaya ne söz kâfidir ne de kalem. Bir daha görmek nasip olur mu ki sizi? Bir kere daha sürebilsem yüzümü ayağınıza keşke. Beni unutmanızdan korkarım devletli sultanım. Eğer beni unutursanız biliniz ki o gün ben ölürüm. Sana kavuşabilmek için sabahlara kadar dua etmekteyim. İçimi yakan dudaklarına bir daha dokunabilir miyim diye avazım çıktığı kadar Allah’a yalvarmaktayım. Fakat sana kavuşmak en büyük dileğimdir. Sen gamlı kederli yüreğimin tek ilacısın.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Rabbim seni hatalardan kusurlardan saklasın. Ben aciz kulunuzu sorarsanız canım sultanım ne gecem gece ne de gündüzüm gündüzdür. Sizin gibi bir padişahtan ayrı kalmak beni mahvetmiştir. Vallahi ayrılık acısından yanıp bitmişim. Vallahi dünyada tek dileğim size tekrar kavuşabilmektir. Yoksa benim ızdırabımı anlatmaya ne söz kâfidir ne de kalem. Bir daha görmek nasip olur mu ki sizi? Bir kere daha sürebilsem yüzümü ayağınıza keşke. Beni unutmanızdan korkarım devletli sultanım. Eğer beni unutursanız biliniz ki o gün ben ölürüm. Sana kavuşabilmek için sabahlara kadar dua etmekteyim. İçimi yakan dudaklarına bir daha dokunabilir miyim diye avazım çıktığı kadar Allah’a yalvarmaktayım. Fakat sana kavuşmak en büyük dileğimdir. Sen gamlı kederli yüreğimin tek ilacısın.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Bir tek günüm bile geçmedi yüreğimde senin sevgin olmadan bir tek gecem bile geçmedi seni kollarımla sarıp sarmalamadığım beni yaşamımın ruhundan uzaklaştıran zafer ve tutkuya lanet etmeksizin bir tek fincan çay bile yudumlamadım. İş güçle meşgulken orduları komuta ederken savaş meydanlarını aşarken benim tapılası aşkım hep kalbimin tahtında oturuyor zihnimi meşgul ediyor düşüncelerimi alıp uzaklara götürüyorsun. Ruhum üzgün yüreğim köle hayal gücüm beni korkutmakta. Beni fazla sevmiyorsun ve belki de bir gün gelecek beni hiç sevmeyeceksin. Bunu söyle bana hiç değilse acıları hak etmiş olurum. Sevdiğim çekindiğim içimde beni doğaya çağıran tatlı duygular yıldırım gibi beni ateşleyen hayatımın kadını acısı tatlısı umudu ve ruhu hoşça kal! Senden ne bitimsiz bir aşk istiyorum ne bağlılık yalnızca gerçeği uçsuz bir açık yüreklilik istiyorum senden. seni eskisi gibi sevmiyorum diyeceğin gün akşamın ya da yaşamımın son günü olacak. Hoşça kal!

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Seni kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki aşkım. Bazen düşünüyorum da eğer gerçekten insanlar mutluluktan ölebilselerdi benim çoktan ölmüş olmam gerekecekti ama ben aksine mutluluk sayesinde tekrar hayata döndüm. En şaşırtıcı olan bana gelme isteğin. Yanıma inersen kör olursun batarsın dibe. Sen başını dik tutmak için çırpınacaksın. Gücünü sonuna kadar kullanıp parçalanırsın ve yok olursun. Benim olduğum yerde ne mutluluk ne de iyilik var. Oraya bırakılmışım ve senin yurdunun savaş öncesi bunaklarına dönmüşüm. Yeryüzünde tam olarak bildiğimiz şeyler çok azdır ama şunu iyi biliyoruz ki ikimizde biz hiçbir zaman birlikte olamayacağız. Yarın yataktan kalkamayacağımı bildiğim gibi. Bu kalkma işi insan iradesinin de üstüne çıkıyor galiba.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Hiçbir şey ellerinle kıyaslanamaz hiç bir şey gözlerinin altın yeşili gibi değil. Vücudum günlerdir seninle dolu. Sen gecenin aynasısın. Şiddetli bir şimşek çakışı. Toprağın nemi. Koltuk altlarının oyuğu benim sığınağım. Parmaklarım kanına değiyor. Tüm sevincim çiçek çeşmenden fışkıran hayatı hissetmek ve sana ait tüm sinir yollarımı bununla doldurmak. Sen sayıların tüm kombinasyonlarısın. Hayat. Dileğim çizgileri şekilleri tonları hareketi anlamak. Sen gerçekleştiriyorsun ve ben alıyorum. Sözün boşlukta seyahat edip benim yıldızlarım olan hücrelerime ulaşıyor sonra senin hücrelerine gidiyor ki onlar da benim ışığım.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Çok mutsuzum galiba gün geçtikçe sizi daha çok seviyorum. Sizse artık bana eskiden gösterdiğiniz en basit dostluğu bile göstermiyorsunuz. Aşkımın son derece çarpıcı bir kanıtı var. Bu da sizinle birlikteyken içine düştüğüm kendi kendime kızmama neden olan ama bir türlü üstesinden gelemediğim sakarlık. Salonunuza gelene kadar cesaretim yerinde ama sizi görür görmez titremeye başlıyorum. Sizi temin ederim ki başka hiçbir kadın uzun süredir bu duyguyu uyandırmadı bende. Öylesine mutsuz ediyor ki beni neredeyse artık sizi görmemek zorunda kalmayı ister oldum ve aldığım kararlara karşın her gün sizin evde bulunmamak için ihtiyatlı olmayı düşünmeye ihtiyacım var. Yarın gidiyorum sizi unutmaya çalışacağım eğer elimden gelirse ama pek başaramıyorum.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Güzelim taparcasına sevdiğim özlüyorum seni ölesiye. Her şey bomboş elbiselerin var yalnız sarılabileceğim. Bedenini gözlerini ağzını bütün varlığını özlüyorum senin. Biriciksin sen çok eskilerden beri seviyorum seni. Çektiğim sıkıntıların hiçbir önemi yok. Aşkım aşkımız onları yakıyor. Geri geldiğinde seni öyle bir süsleyeceğim ki pijamalarının ölçüsünü ver bana. Edinilebilecek her şeyi var olan en güzel şeyleri istiyorum senin için. Olabildiğince kısa sürsün yokluğun. Çabuk dön. Sensiz bir hiçim ben. Bütün öbür arzuları düşümde yaşama geçiriyorum. Sana karşı duyduğum isteği gerçekliğin içinde yaşama geçiriyorum.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Mutsuzsunuz biliyorum bunu. Oysa ruhunuzda sizin bilmediğiniz ve sizi hala yaşama bağlayabilecek zenginlikler var. Karşıma çıktığınızda mutsuzluğu yüreğinden kaynaklanan bütün insanlardaki o çekicilik vardı üstünüzde. Ben acı çekenleri peşinen severim. Böylece melankoliniz benim için büyülü bir güzellik mutsuzluklarınız benim için bir çekicilik haline geldi ve bütün düşüncelerim ruhunuzun hoşluklarını gösterdiğiniz andan başlayarak bendeki sizinle ilgili tatlı anılara bağlanıverdi elimde olmadan. Hoşça kalın Madam. Buraya mektupları bitiren sıradan sözler yerine bu yere ben ruhumu koyuyorum bütünüyle lekesiz bir ruh kusursuz bir ruh kabul edilebilecek en saf armağanlardan biri olarak size sunmaya cüret ettiğim bir ruh. Hoşça kalın.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Kulluğum divaneliğimle ellerini gözlerini öperim. Öpüyorum ama doyamıyorum. Mutluluk ya da cehennem bu galiba. Sana doymak korkunç ahmaklık olur. Hadi gel. Gözlerimi öptüğün bir gerçek mi? Onların dudaklarına layık olması için ne yapayım bilmem ki korkunç azaptayım. Öylesine hülya kutsal ve uzaksın ki. Allah kahretsin beni. Sabah gözlerimi sana açarım. Akşam uykularımı senden alırım. Nereye ne yana dönsem karşımda mutluluğun o harikulade baş dönmesini bulurum. Böyleyken gene de şükretmem halime hergelelik açgözlülük eder seni üzerim. Aklıma gelmez ki seni usandırır sana gına getiririm. Sana dert sana ağırlık sana sıkıntı olurum. Nemsin be? Sevgili dost yar arkadaş. Hepsi. En çok da en ilk de Leylasın bana. Bir umudum dünya gözüm dikili ağacımsın. Uçan kuşum akan suyumsun. Seni anlatabilmek seni. Ben cehennem çarklarından kurtuldum. Üşüyorum kapama gözlerini.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Sen meğerse nasıl her şeyimmişsin benim. Seni sevmek benim içimde toprağı suyu güneşi hayatı ve fikri sevmekle birbirine karıştı. Sen ciğerlerimdeki nefes gözlerimdeki ışık kalbimdeki çarpıntı ve beynimdeki düşünce gibisin. Neyi düşünürsem seni düşünüyorum. Neyi görsem seni görüyorum. Sana benim yazmak isteyip de bir türlü düsturlaştıramadığım en güzel hisleri en kuvvetli fakat en feci şekilde sen mektubunun sonuna yazmışsın: Sen olmasan ben ölürdüm diyorsun. Ben de öyle bir tanem. Ve bu böyle olduğu birbirimizi bu kadar yaşamanın manası olacak kadar sevdiğimiz için her şeye rağmen yaşamaya en çok hakkı olan iki insanız. Ve son nefesimize kadar bütün dertlerimize ızdıraplarımıza rağmen tam manasıyla yaşamanın ne olduğunu anlamış iki insan saadetiyle birbirimize kopmaz bağımızı her gün her saat biraz daha kuvvetle öreceğiz düğümleyeceğiz. Sen olmasan ben yaşamayacaktım karıcığım.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Sevgiliye Mektuplar Hasretin Hep İçimde Sevgili

NE KADAR UZUN SÜRE OLDU SENLE GÖRÜŞMEYELİ BİR GÜN MÜ BİR YIL MI BENDE BİLMİYORUM GERÇİ SAYMIYORUM ARTIK NE KADAR OLDUĞUNU SENSİZ GEÇEN ZAMANIN, SADECE AKLIMDA SENLE BERABERKEN OLDUĞUM ZAMANI HİSSEDİYORUM, ÇÜNKÜ YİNE BAŞIMI HER YASTIĞA KOYDUĞUMDA SEN VARSIN AKLIMDA İLK SANA İYİ GECELER DİLEYİP YATIYORUM, KALKTIĞIMDA İLK SANA GÜNAYDIN DİYORUM. UZUN ZAMANDIR BENDEN HABER ALAMADIĞIN İÇİN SANA SÖYLEYECEĞİM O KADAR ÇOK ŞEY VARKİ, HAYATIMDA NELER OLDU. SENSİZ NASIL GEÇTİ GÜNLERİM GECELERİM.
SANA AİT OLAN HERŞEYİ ÇIKARTIM HAYATIMDAN DAHA FAZLA ACI ÇEKMEMEK İÇİN HANİ O TÜM MEKTUPLARIN VE RESİMLERİN VARDIYA HER GÜN HER GÜN BAKIPTA SENİ ANDIĞIM İLK ONLARI ATMAKLA İŞE BAŞLADIM SENİN DE DEDİĞİN GİBİ ACI VERECEKSE NEDEN SAKLANIRKİ ONCA ESKİ HATIRA BENDE SENİ DİNLEDİM HEPSİNİ ÇIKARTIM HAYATIMDAN UZUN ZAMAN OLDU HEPSİNİ YAKALI . ŞİMDİ İSE SADECE HATIRALARIN VAR AKLIMDA ONLARI DA SİLİP ATAMAM YA. BELKİ MEKTUBUN DEVAMINI DAHA SONRA YAZARIM BELKİ BİR GÜN BELKİ BİR YIL SONRA. HOŞÇAKAL AŞKIM.

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
SENİ SEVDİĞİM YAŞTAYIM ŞİMDİ

Canımsın şimdi daha bi yüksek sesle söylemek istiyorum. uzakta olman beni susturmamalı yüreğimi susturamam ki..seni özlemlerime katıp bi gün uyanamazsak eğer; kan ter içinde..nazarlarımıza yüklerim suçlarımızı..
Soran olursa bi gün; elbet derim ki; göğsümü kabartıp suçumuz sevmekti ;en çokta koyan önce gözlerde ölmekti…;
bi gün ölmeyecek miydik nasıl olsa…
Nasıl hasretim sana hem de nasıl.. gözlerim hep sen çıkacakmışsın ki gibi karşıma öyle panik öyle sevinçli ki anlatamam..susarım..seni ilk gördüğüm gündeyim şimdi..yanaklarımdan yastığıma düşün damlada diyemediklerim..ne kadar yalnızım ne kadar sensiz yastığım nemli yanaklarım gibi şimdi beklerim seni bi pencere kenarından..
Bilmesem sıcaklığını hissedemezdim bunca yoğun yaşamazdım seninle tüm yaşadıklarımızı.. İyi ki varsın dediğim en önemlisi kalbimi ve bakışlarımı sende bıraktığım olmazsa olmazlarımın en önemlisi sevdiğim en büyük aşkım sen… bak! bi gün daha sensiz ve yalnız geçmiş..
Ne zaman düşlesem bizi.. ki her sabah uyandığımda yokluğunda ıslanmış gözlerle uyanıyorum.içimde bi ses bize yaptığım haksızlıklar için hesap sormakta bana/durmaksızın.. nasıl bi pişmanlıksa demir almış üzerimde sancısı.. kaç zamandır içimdeki çocuk can çekişmekte..bu sabah ve kaç sabah olduğu gibi.. Anladım ki küçük kıyamet hatalarımsa, büyük kıyamet yokluğun demek ki yaşı olmazmış aşkın sevdanın…
Canım nasıl isterdim beraber yemek yememizi.. burada yanımda olmanı.. yalnız açtım orucumu..seninle yemek yemeyeli ağzımın tadı hep acı. Hep buruğum nedense..yolda el ele bi çift görsem..parça tesirli bi bomba düşer göğsüme vurulurum..serilirim yolun ortasına..hiç bi güç seni sevmemi engelleyemez ki..ömrüm yettiğince bu kalp sana deli..
Bilirim ne zaman yağsa yağmurlar içinde sen ve bizden damlalar olacak.. kaç gündür göğüs kafesimin dışında çarpıyordu kalbim..şimdi bilirim ki ait olduğu yerde..bi damla koptu sol yanımdan az evvel yanağımda nemi..asla utanmıyorum!..
Gün gelecek tüm yorgunluklarımız sevince bi köprü olacak.. adım gibi adam gibi hissediyorum..ada;msı bi aşk ve bembeyaz bi gelecek..bak alabora oldum! kanat çırpıyorum..
Ben bi deli çocuk, bi çocuk ki deli-divane…biliyorum ki..aşkıma ulaşamadığım konuşamadığım anda öleceğim.. çok şey var anlatacak..
Beni bu saatte yazdıran gerçek…;an gelir bi aşk vurur insanı/bi çift güzel sözcük..;
Gecenin bilmem kaçı ve yüreğimde ki alevin yalnızlığımla coşmakta daha bi yakmakta şimdilerde..birinci dereceden vurgunum ve bi o kadar yanık dört duvar arasında kendimleyim say ki yaşamak bu..şafak kaç..kavuşacağımız gün yakın mı..yoksa ben, biz hayal miyiz..sen son baharım ol..bu son durağım..seni sevmek sevmek istiyorum tüm dünya kıskanmalı ya da;
şimdi bi mermi şah damarımdan vurmalı.. bi yanım ezik beklerim elimde senin sevdiğin kır çiçekleri o kısacık saçlarına vurulduğum..
Tut ki ninni söylüyorum bebeğime, tut ki yanındayım saçlarını okşuyorum. Tut ki bi kadehten dökülen şarabız ikimiz. Seni seviyorum bebeğim. Kar yağıyor Ankara;ya üşümüyorum..seni düşünmekten alev alıyor gözbebeklerim özlüyorum.. korkum; sevincime yenik düşer diye kalbim.. Ellerimde kokun kalmış, bayram sevincim buruk..sanadır seslenmelerim sanadır bu dizeler..yorgunum korkularımla beraber..Yüce dağları özlüyorum..
Şimdi yatağa yapışmış yatıyorum, yorgunluktan ve soğuk yemiş bedenimle daha bi ağırım şimdi..bu gece bi ömür kadar uzun olsa ve hiç uyanmasam..kısaca yorgunum işte…gögsünde dinlenmek istiyorum yaralı bi aşk gibi sarılmak istiyorum sana; say ki deliyiz biz gibi..
biliyorum ki; bizi düşlerken kapanacak kirpiklerim tut ki seni sevdiğim yaştayım şimdi..
…iyi geceler aşkım..iyi geceler ömrüm…

tufan35

MFC Üyesi
Konular
83
MFC Puanı
650
Seni Çok Özledim…

Ah Neşe kaynağım sen nasil birseysin ki ben seni devamli özlüyorum, dayanamiyorum, çünkü seni özlemek nefes alamamak gibi birsey oldu benim için.
Seni çok çok çok ozledigimde yaninda olamiyorum ve sana bir türlü sarilamiyorum, çünkü özlemek çok isteyip sarılamamaktır.
Sana yaklaşmak için canımi verecek kadar herşeyi göze alırım ve en az senin kadar gözü kara ve deliyim, ama sana zarar gelmesin diye hep bir adım geride kalıyorum, çünkü seviyorum ve yerimi biliyorum.
Bazen oyle aklima geliyorsun ki ben sana tiryaki oldum ve inan gözlerim dolu dolu oluyor, çünkü özlemek aynı anda gözlerinin dolduğunu hissetmektir.
Özlemek ayrı yerlerde olsan, ayri yerlerde yasasan bile, iki kişi bir kalp olabiliyorsun ve aynı anda bir kalp ile ağlıyorsun.
İşte ben seni ağlayabilecek kadar çok seviyorum.
Ve ben seni o kadar çok seviyorum ki özlemek sadece özlemek değil işte.
Biliyormusun balim sen yokken canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi bayatlamis, hasta, yorgun, halsiz işe yaramaz gibi hissediyorum.
Sen yokken o kadar çok sıkılıyorum ki bir yanım hep boş kalıyor. Solum sızlıyor, açıyor, biri iğne batırıyor sanki, neden biliyormusun, Çünkü sen yanımda olmuyorsun da ondan,
Çünkü aklımdaki, hayalimdeki yanımda değil de ondan.