• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

The Dark Knight | Kara Şovalye Replikleri

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
” Planı olan bir adam gibi mi duruyorum. Benim ne olduğumu biliyor musun? Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Eğer yakalasam bile ne yapacağımı bilemem. Anlarsın ya… Ben sadece yaparım. ” (Joker)

Onu kovalıyoruz çünkü buna dayanıyor. Onu kovalıyoruz çünkü o kahraman değil, sessiz bir nöbetçi, dikkatli Bir koruma… O, Karanlık Şövalye…

Rus mafya: Buraya gelip bizim paramızın yarısını alabileceğini mi düşündün?
Joker: Evet.

Mafya : Sen kim olduğunu sanıyorsun ucube.
Joker: Durun size bir numara yapayım. dadadadadaaa, kalem yok oldu.

” Why so serious ? ” (Joker)

” Hadi şu yüze bir gülümseme koyalım.” (Joker)

” Delilik yer çekimi gibidir ; sadece hafifçe itmek yeterlidir. “

” Tetiği çekmek gitar çalmaktan daha kolay, yok etmek yaratmaktan daha kolay. “

” Ya kahraman olarak ölürsün yada kötüye dönüşmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın. “

” Eğer bir şeyde iyiysen, asla bedavaya yapma. “

Ya iyi olarak ölürsün, ya da kötüye dönüşecek kadar uzun yaşarsın.

” Senin kaç arkadaşını öldürdüm ben.” (Joker)

” Peşime düşecek. Beni lanetleyecek. Köpekler salacaksınız. Bunların olmasıda gerekiyor. Çünkü bazen gerçek yeterince iyi değildir. Bazıları fazlasını hakeder. Bazen insanlar inaçlarının ödülünü alır. ” (Batman)

Neden bıçak kullanıyorum biliyormusun? Tabanca çok hızlı. Böylece küçük anların tadına varıyorsun. (Joker)

” Bazı insanlar, dünyanın alevler içinde kalışını seyretmek ister. “ (Alfred Pennyworth)