• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

StigmatA

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,880
zamanında fmtr vardı orada hesabın varmıydı acaba bu nicki ordan hatırlıyorum gibi çünkü :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
farklı bi yorum:)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
S akin
T arafsız
İ çten
G uzel düşünen
M antıklı
A nlayışlı
T amamen insancıl
A z rastlanır eşine..

saygıdeğer yöneticimiz ve arkadaşımız olan @StigmatA iyi ki varsın..Forumun sizin gibi değerlere her zaman ihtiyacı var..

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@StigmatA,

ben, sizi age of magic isimli oyunda tanıdım.. :giggle: küreseldeki reklamlarınız buraya getirdi beni.. aslında oldukça kısa süredir aranızdayım ama sanki uzun yıllardır buradaymışım gibi hissediyorum..

öncelikle bir daha olacak ama hem oyundaki hem forumdaki tüm yardımlarınız için teşekkür ederim karabasan bey.. (hala inatla karabasan bey diyorum) :giggle:

biraz agresif ve huysuz yönünüz de olsa iyi bir insansınız.. bende bir değeriniz var.. yardımsever ve sorun çözücü yönünüzü de unutmayalım :giggle:

ve son mesaj benim :p

Beste

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
3,470
ilk gün nasil tanidim sa hep ayni kaldi : )
insanlari kirmayi sevmeyen elinden geldi kadar hep yardim eder Neseli daima Sohbet etmeyi seven biri
benim icin iyi bir arkadas : )
benim gibi duygusuzdan da bunlar cikarmis :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
S akin
T arafsız
İ çten
G uzel düşünen
M antıklı
A nlayışlı
T amamen insancıl
A z rastlanır eşine..

saygıdeğer yöneticimiz ve arkadaşımız olan @StigmatA iyi ki varsın..Forumun sizin gibi değerlere her zaman ihtiyacı var..
Aboww ne cevherler varmış sende ahaha sağol böyle olabildiysem:))

@StigmatA,

ben, sizi age of magic isimli oyunda tanıdım.. :giggle: küreseldeki reklamlarınız buraya getirdi beni.. aslında oldukça kısa süredir aranızdayım ama sanki uzun yıllardır buradaymışım gibi hissediyorum..

öncelikle bir daha olacak ama hem oyundaki hem forumdaki tüm yardımlarınız için teşekkür ederim karabasan bey.. (hala inatla karabasan bey diyorum) :giggle:

biraz agresif ve huysuz yönünüz de olsa iyi bir insansınız.. bende bir değeriniz var.. yardımsever ve sorun çözücü yönünüzü de unutmayalım :giggle:

ve son mesaj benim :p
Nur senle huysuz huysuz anlaşıyoruz sağol hep yanımdasın,)

ilk gün nasil tanidim sa hep ayni kaldi : )
insanlari kirmayi sevmeyen elinden geldi kadar hep yardim eder Neseli daima Sohbet etmeyi seven biri
benim icin iyi bir arkadas : )
benim gibi duygusuzdan da bunlar cikarmis :D
Uzun zaman oldu tanıyalı, elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum,))

Iyi birine benziyor. Yardımsever:)
Ordan öylemi duruyor:)))) şaka şaka sende sağol kısa sürede böyle bir izlenim bıraktıysam ne mutlu bana