• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

StigmatA

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
iyi birisi diyorlar.. hakkında kötü yoruma denk gelmedim.. az buçuk bilgim var

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Geldiğimde algıda seçicilik olsa gerek meslektaş olduğumuzu farkedip mesaj atmıştı:)
Cem’ in son derece beyefendi ve iyi kalpli bir insan olduğunu hissediyorum:)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Oo @Anduril kusurabakma yeni gördüm şu mesajı biliyormusun oda tesadüf gezerken bu başlığı. Çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,350
Kırılmaz meseden sopası var önce pat pat döver sonra kıyamaz gelir bişey oldumu der .)) Bazen çok sinirlenirse gözü bişey görmez ama öfkesi ve sinirı kısa sürer insanın güvenini asla boşa çıkarmaz yıllardır tanıyorum seni sonuna kadarda güvenim sonsuz tanıdığım en değerli insanlardan birisin iyiki varsın rabbim sağlık huzur mutluluk versin yüzün hep gülsün @StigmatA ???

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Estağfirullah @LastLove hepimizin içinde saflık var malesef ama teşekkürler güzel düşüncen için. @Sindy beni en iyi tanıyanların başında geliyorsun zaten ne diyimki dana, başımın tacısın

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
İnce ruhlu ,kalp kırmayan nadir insanlardan biridir Cem. Rabbim gönlüne göre versin. İyiki varsın, seni seviyorum:)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Asabi patron için söylenecek pek fazla birşey yok sempatik ve iyi niyetli olduğunu bilmeyen yoktur iyi ki varsın her zaman mutlu olman dileğiyle gülen yüzün hiç solmasın?

• Beğen
Tepkiler: Nur

DURUBEY

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
3,300
Henüz birebir diyalogumuz olmadi ama dostumun dostu dostumdur düsturu ile hareket edip buradan selam yolluyorum ?

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
165
MFC Puanı
41,510
Ömrümün törpüsü olur kendileri :) .. rastladığım ilk gece benimle şahane bir kitap sohbeti yaparak aklıma minik bir giriş yapan bu beyfendiyi zaten herkes çok güzel anlatmış..

Yüreği o kadar kocaman ki .. şiddeti, hiddeti,öfkesi, sevgisi, içtenliği, masumiyeti o kadar gerçek ki..

İyi ki o gün yolumuz kesişmiş.. seni çok seviyorum..♥️