StigmatA

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
@StigmatA forumun en sevilenlerinden gerek yardımseverliği gerekse samimi duruşu ile vazgeçilmez sanırım. bütün forum arkadaşlarımız onu çok içten buluyor espirili ve cana yakın duruşu dikkat çekiyor

• Beğen
Tepkiler: StigmatA ve LiyA

LiyA

HeP YeK HeP TeK . . .

Sanal alemde tanıdığım en mert ve delikanlı adam gibi adamdır! Kısa ve net uzun uzun anlatılmaz, sadece yoluma çıkaran Allahım'a şükürler olsun denir.
O nereye ben oraya :)
Ne kadar sevdiğimi söylememe gerek yok biliyorsun abişim :s9

Buka

αкℓıη ναяѕα, тєк тαкıℓ.
[MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] Tanıdığım kadarı ile cana yakın, yardımsever, hoş sohbet ve tecrübeli bir insan. İyi ki tanıştık diyorum :tatli

• Beğen
Tepkiler: StigmatA

StigmatA

♣ Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz! ♠
haha ana böyle bir konu varmış be yeni gördüm. [MENTION=35996]Galadriel[/MENTION] vallah kusurabakma gerçekten açtığınızı görmedim sağolın düşüceleriniz için. Benim yıllarım geçti hem forumlarda hemde irc te sanırım kimsenin arkasından ne tek kelime kötü konuşmuşumdur nede başkası benim için öyle konuşmuştur. [MENTION=35795]Peri[/MENTION] düşün bakalım düşün :) [MENTION=31431]LiyA[/MENTION] abim bilmemmi hiç:)

StigmatA

sağolsunlar bende herkesi çok sevyorum ve elimden geldiğincede yardım etmeye çalışıyorum

• Beğen
Tepkiler: LiyA

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |Hayat Küçük Ölçeklerde De Mü
[MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] canımm iki kelimeyle iyiki varsın. Iyiki tanıdım seni. Hem forum hemde irc olarak sevdiğim ender insanlardansın. İyikii bizimlesinn ❤❤

BeyaZEJDeRHA

İyi ve sıcakkanlı Youtuber
[MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] Çok şanslısın değerini bil :) Nedeni çok sevenin var ve Allah hep sevdiklerinle mutlu olmayı nasip etsin. :)

Satürn

Sisliydi kirpiklerin ve gözlerin yağmurlu..
Çok cana yakındır sohbeti hoş bi o kadar da yardımsever.
Sert görünüyor gibi dursa da aslında çok iyi biridir. :)
İyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan.

StigmatA

:) [MENTION=36651]vioLeta[/MENTION] bende iyiki seni tanıdım, ilginç yardım et isteklerin olsada kıramıyorum seni. [MENTION=37136]BeyaZEJDeRHA[/MENTION] sağolsunlar bende beni sevselerde sevmeselerde herkesi çok seviyorum. [MENTION=31122]LaiLa[/MENTION] olur öyle şeyler fatoş . [MENTION=32820]Realist[/MENTION] sende özel ve asla incitemeyeceğim kişilerden birisin.

Sakil

Nothing is certain but the unforeseen.
abim diyebileceğim ender kişilerden çok sıcak kanlı biri. Yardım sever çok muhabbetimiz olmasada iyiki tanımışım dediğim kişi :)

StigmatA

sende öylesin [MENTION=35964]Hifa[/MENTION] teşekkürler :)

EsiLa

New Member
Ne çоk şey var aslında sana ѕöylеmеk istediğim, ne çоk şey var teşekkür borçlu оlduğum... En zor zamanlarımda еlіnі sen uzattın bana, . Ne çok yaşanmış аnılаrımız var seninle daha dün gibi aklımda seninle burada tanışırken, karşımdaki şirkette çalıştığını duyunca yüzümde oluşan ifadeyi hiç unutamıyorum :)

Evet gelelim [MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] Cem yani o kocaman yüreği olan adama.... derdini anlatmadan, gözlerine bakıp anlayandır. yargılamadan, olduğun gibi seni sevendir. herkes yargılarken seni, savunandır. seninle gülendir de asıl sen ağlamak isterken ama ağlayamazken, ağlayandır. öldüğünde arkanda bırakacağını düşündüğün ilk kişidir aileden sonra. herkes den çok seni tanıyandır. Her şeyden beraber bıkıp, her şeye beraber başladığındır. Hata yaptığını bile bile seninle olandır, hatana ortak olandır. Sonra da hatanı düzeltmene yardımcı olandır, olamayandır. beraber bir sürü hata yaptığındır. hatalara bakıp beraber güldüğün, beraber ağladığındır. Ağlamak için gözlerine bakmanın yeterli olduğu kişidir. gözlerine bakıp, tüm derdini onun gözlerinde görmektir. kelimesiz anlaşılmaktır. Sana akıl veren değil, senin aklına tercüman olandır. hep seninle olandır. hep seninle olacak olandır. bundan zerre şüphe etmemektir....

Bu kadar laf tan sonra bi çay içmeye götürürsün herhalde beni cem ?:s68::s76:

StigmatA

Ben neymişim haberim yok. Bu gazla değil çay ısmarlamak belediye başkanlığına adaylığımı bile koyarım:p çok teşekkür ederim böyle düşündüğün için. Aynı şeyler senin içinde geçerli.

MeLankoLi

Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin.Du
[MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] ıımmm şöyle başlayalım
Cem bey:D
[MENTION=2560]StigmatA[/MENTION] gerek saygılı duruşu,gerek yardımseverliği,olsun çok sevilir :)
Yakışuklu olduğu kadar ağır abiliğide vardır:)
Sever ama şımartmaz:)
Kızdığı sinirlendiği zamanda kırmaz:)
Öyle tatlı biridir Severek takip ediyoruz:D