• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,840
Haha yorumlarınıza sağlık. Pisadam sen böyle oyunlara katılırmıydın hasta falan olmayasın:) sende cansın güzel kardeşim, her zaman biliyosun

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Pisadam and MeLankoLi benim için gerçekleri yazmışsınız ne diyim :a22::a22:teşekkür ederim diyip popişinizi kaldırıp havaya sokmam bilesiniz:f24:

şaka şaka Pisadam seviliyorsun ahbap arada sivri dilliligim tutsa da sende can'sın :s72::s72:

MeLankoLi gıs mamoste sevim senide arada deliligin tutup trip yapin ama olsun ergenligine veriyom onuda :s55:

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620

Alaska : tatlı kibar cok sevimli biri kişilik olarak begendigim biri daha tam olarak yakından tanışmadık kendisiyle umarım tanışırız :s23:

Derin Mavi : kendisini tanımıyorum üye olup kayıplara karıştı tanışmak kısmet olmadı :)

Ebrar : oyyy bnm ballı lokumum oo cok seviyorum kendisini iyiki gelmiş buraya bir insan bukadarmı datlu olur canını sevdigim :s23:

Gece : hımm gececim de sevip beğendiğim kişiler arasında cok samimi degiliz ama olup tanımak isterim :s23:

Marshmallow : kardeşim bnm sende eski üyelerdensin ama seni buralarda yeni görüyorum çok resim paylaşma nazara gelirsin :D rabbim sahibibe bağışlasın seni güzel paylaşımlarla görmek isterim seni ;)

MeLankoLi : ayyy can bal şeker insana böyle pozitif enerji veriyorsun kelebeğim seni tanıdıgıma cokk memnun oldum güzel bacım bnm senide cok seviyorum iyiki varsın güzellik :s23:

Miyamoto : bnm canımmmm kardeşim senin burda olmanda bana iyi geliyor hep burda olman dileğiyle iyiki varsın iyi yürekli kardeşim seviliyorsun dikkat et kendine kuzucuk megaforum annenim şonuçta :p

ReiS : başkan forum genelinde sevilen paylaşımlarını begendigim biri iyiki varsın yalnız kurt :s23:

Sezen : yaaa bn seni nasıl anlatim şimdi sezoş seni anlatmaya kelimeker yetmez bacım bmm aynı bnm gibi anaç koruyup kollayan sevilen cana yakın kalbinin güzelligi ruhuna yansımış :s8: olmazsa olmazlardan birisin sezenim iyiki varsın bitanem seviyorum seni bebeğim :s23:

StigmatA : vee assolist patronum bnm :f4: bni anlayan derdimi dinleyen :a8: yüreğinin güzelligi yüzüne vuran samimi olusu forum genelince sevilen patronluk taslamayan güzel bir kişilige sahip olan biri iyiki varsın cem seviliyorsun cnm arkadaşım :s23:

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,840
Beni sizler yarattınız canlarım :nutella: bunca yıl hiç egoist olmadım belkide bu yüzden hala eski forumdakiler hala yanımda. Çok sağolun

Konular
43
MFC Puanı
720
Teşekkür ederim canım güzel yorumun için bende seni çokkkkk seviyorum iyiki seni tanımışım ;*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...