• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Bu ne menem sevdadır
Çare yok kavuşmaya
Başka çarem kalmadı
Başladım atışmaya....

Konular
4
MFC Puanı
140

Murat abiciğim; "Samsung Galaxy S10", "Samsung Galaxy S10+" ya da "Samsung Galaxy Note 10".. Bunlar bu senenin ilk çeyreğinde çıkacak ama bu telefonları tercih edebilirim tabi beklemek istersen.
Ben şahsen bu telefonlardan Samsung Galaxy Note 10 olanını bekliyorum ve çıkınca alacağım..

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110

Murat abiciğim; "Samsung Galaxy S10", "Samsung Galaxy S10+" ya da "Samsung Galaxy Note 10".. Bunlar bu senenin ilk çeyreğinde çıkacak ama bu telefonları tercih edebilirim tabi beklemek istersen.
Ben şahsen bu telefonlardan Samsung Galaxy Note 10 olanını bekliyorum ve çıkınca alacağım..

Usta açıkçası ben telefona çok para verme taraftarı değilim.
Somali’de 10 bin tl ye küçük bir su kuyusu açabiliyoruz. Ve susuzluklardan ölümün yoksulluğun olduğu bir diyar. O paraları oraya yollamayı tercih ederim. :)

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Telefon alma serüveni sona erdi :)
Bir arkadaşım telefon alacağımı duyunca bene hediye olarak Hawai P 20 almış. Böylece karar vermiş olduğum Z5 i alamamış oldum :)
2 Gündür Adana’daki gelişmelerden dolayı aranızda yoktum inşallah yarın düzene biner

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Qasem, bende s6 var ilk çıktığı sene içerisinde almıştım hala kullanıyorum özellikleri harika ama bide Sezen benimki var diyor resmini gönderiyorum 70 - 80 yıldır kullanıyormuş :D

QLvdGG.jpg

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Qasem, bende s6 var ilk çıktığı sene içerisinde almıştım hala kullanıyorum özellikleri harika ama bide Sezen benimki var diyor resmini gönderiyorum 70 - 80 yıldır kullanıyormuş :D

QLvdGG.jpg

Allah senin cesanı vermesin emi :D bu telefondan babamda vardı kaçırıp kaçırıp arardım fatura gelirdi ufff dünya fırca yerdim :f6: hey gdi günler heyyyyyyyyy :D 70 yıldır kullanıyorum bu telefon beni mezara kadar idare eder :D tutumlu kadınım ben :D öbür tarafdan bile ararım seni :D

ya yeni fark ettim bu isim ney :D bababab sanki mafya babası :f6:

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,360
9aGdYk.png

Beste

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
3,470
sExPUw.gif

Rica etsem Avatar'ıma eklermisiniz.

Teşekkürler

Project

Üyeliği durduruldu!
Konular
71
MFC Puanı
20
Hayır, pek doğru tanıtılamıyor genellikle.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Her tarakta bezimin olduğu gibi evet anime de izlemişliğim var. Hatta animesi bitince mangasına sardığım bir kaç tane oldu. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...