• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Site Hızlandırma ve Güvenlik

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Bu da benim foruma katkım olsun.

Yeni keşfedip denediğim bir siteyi tanıtmak isterim:

Home | CloudFlare | The web performance & security company

180x150.png

Videoyu izlerseniz ne olduğu açık. Sitenizi hızlandıran ve güvenlik sağlayan bir servis. Bunu dns yoluyla sağlıyor.

Önce sitenizi ekliyorsunuz ve ns ayarlarını tarıyor, sonra o ayarları parkediyorsunuz. Size yeni iki adet ns adresi veriyor, onu dns ayarlarınızda mevcut olanla değiştiriyorsunuz, zaten hangisini hangisi ile değiştireceğinizi gösteriyor. İşlem bu kadar, ayarınızı yaptıktan sonra doğruluyor siteyi ve servis aktif oluyor.

Wp kullanıcılarının fazladan bir de kendi pluginleri var, onu da veriyor, yüklemenizi tavsiye ederim. Siteye daha iyi entegre oluyor api bağlantısı ile.

Üzerine ekleyebileceğiniz çeşitli servis ve uygulamalar var, bazıları ücretsiz bazıları paralı.

Güvenlik kısmını henüz test etmedim, ancak site hızında farkedilir bir gelişme olduğunu söyleyebilirim.

Yalnız acemi webmasterların denemesini önermiyorum. Sonra gelmeyin "ya hocam site uçtu" diyerek

Bir de bonus, her ne kadar aynı browser'dan iki kere login olamama sorunu yaşamış olsam da güzel bir servis daha Ensure Your Website Security Online with WebsiteDefender

Bu diğeri gibi karşı atak ve koruma sağlamasa da, sitede nerde ne oldu her şeyi döküyor rapor olarak, kritik, orta derece, düşük gibi sınıflandırarak size bildiriyor aksiyonları.

Sitelerimizi koruyalım...