• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi bir başkasının yanında küçük düşürseydi ne yapardınız?

Konular
2
MFC Puanı
190
Sevdiğiniz bir arkadaşınız kişi sizi bir başkasının yanında küçük düşürseydi ne yapardınız?

Konular
41
MFC Puanı
1,370
Küçük düşürme, alay etme vs olursa bu konu da kendisine gerekeni söylerim.
Milletin içinde değil ve birebir ortamda doğru olanı söylerse teşekkür ederim. Bir de olaylara bakarken tek bir tarafa bakmamak lazım. Seni o duruma o kişi mi soktu acaba diye düşünmek lazım.

elifcanseven

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Artık sevdiğim bir arkadaşım olmazdı. Ve fırsatını bulduğumda aynısını ona yapardım. Kötü bir şey olduğunu yaşayıp görürse belki başka birilerine yapmaz.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
gülüp geçerim. kendi acizliği :)

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Genelde o anda ciddileşip tavrımı belli ederim. Şakalara gelen bir insanım ama bu her ortamda, herkesin yanında aynı davranmayı gerektirmez. Hatasını anlamasını sağlarım.

Ama böyle bir durum yüzünden 3 senelik arkadaşlığımı bitirmişliğim var. Normalde bu kadar büyük tepki vermem. Onun yaptığı büyük ayıp, büyük terbiyesizlikti.

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Genelde o anda ciddileşip tavrımı belli ederim. Şakalara gelen bir insanım ama bu her ortamda, herkesin yanında aynı davranmayı gerektirmez. Hatasını anlamasını sağlarım.

Ama böyle bir durum yüzünden 3 senelik arkadaşlığımı bitirmişliğim var. Normalde bu kadar büyük tepki vermem. Onun yaptığı büyük ayıp, büyük terbiyesizlikti.

Şunun altına bir ımza atayım :)

Futbolcu

MFC Üyesi
Konular
100
MFC Puanı
1,840
Son görüşmemiz olur tabiki

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Vooov benim konum. Hayatıma giren bütün kotu arkadaşları sileyim dedim ki bi baktim tekim ve yillardir da oyleyim

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Arkadaşlığımız mazide kalır, ve karşısında da "yeni bir düşmanı" olur.Bunu yapan öz kardeşim olsa, durum aynı olur.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
kusurlarımı biliyorum :D Gülerdim Bende (:)

Can E.

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
9,780
başlıgı okurken istemsiz içimden öyle bi cevap verdim ki buraya yazmam imkansız :D:D