• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redworm

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
1,010
Haklısın Pisadam , bundan sonra habersiz çekin birkaç kare diyorum :) biraz geçsin yeni fotolarda fırsat olursa atarım :)

Redworm

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
1,010
Size akvaryumdan (siyasetin göbeginden) sesleniyorum,
ne kadar Demirtaş, o kadar demir, ne kadar ekmek o kadar ekmelettin,
ama nekadar tayyo o kadar Tayyo velasıl kelam birgün kaldı ogün ola hayrola ..

Konular
1,012
MFC Puanı
30
recep tayyyip erdoğan abimiz cumhur başkanı olmuştur hayırlı olsun doğru olan buydu hakediyor adam.

Konular
1,012
MFC Puanı
30

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Fatih Erdoğan senin amcan mı ? (((:)

Anasayfamı senin paylaşımın kapladı (:)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Senin onun bunun benim paramı çalan kişi %52 alıyorsa yazık bu millete.

Erdoğan akıllı adam, güzel konuşur nereden vuracağınıda iyi biliyor. İşte bu yüzden bizim milletimiz onun esiri olmuş.

Seçimin sonucu zaten belliydi, tıpkı önceki seçim gibi. Bakalım daha neleri göreceğiz. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Seçim sona erdiği için konu kilit.

Nefer

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
İçine katıLanLarı biLmek lazım bunun için. Bu yüzden kesin bir yargıda buLunamayız maalesef. Coca Cola'nın gizLi formüLü ABD'de ki Sun Trust bankasında sakLanmaktadır.

Konular
1,909
MFC Puanı
110
Nefer , Hocam Günümüz Teknolojisinde ençok Kullanılan internet ve Bize Birçok Olanak Sağlamaktadır. ufak Bir Araştırma ile Bunu Öğrenmek Mümkün. içinde Alkol Olduğu Herkez Tarafından Bilinmektedir. Sadece Görmezden Gelip , Umursamıyoruz. Daha Önce Ben Paylaşım Yapmıştım. İsterseniz Burdan içinde Neler Olduğunu Öğrenebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...