• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Qasem ( Kısa süreliğine)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
@Qaem aslında burada başka bir nickle bizleri izliyor bakalım ne kadar özledik diye, çok mu az mı gösterelim ona !!!

Not:mad:Murad nicki sanki onu işaret ediyor bana ;) , hitap ve kelimeleri onu çağrıştırdı biran. Yanılıyor da olabilirim !!!

Abi banada öyle geliyor nedense :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
O gelsin bi ben gelcem ona:)

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Bitmiş konu fotoğraf falan yok kilitleyin ve geri dönüşüme taşoyon isterseniz, boş yere gereksiz yere ana ekranı meşgul etmesin..

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
durun durun nasıl yaaaa:s85::s85: Beste Qasem in yavuklusumuymuş :aa8:
yazıklarrr olsun bana :f3: ben ki dedikodunun kitabını yazmış hatun bunu nasıl çakamadım :nurella: evet yaşlanıyom valla :s69: dedikodu gıybet performansımda düşüş var toparlamalıyım hemen kendimi :f6:

Qasem and Beste çokkkkkkkkkkk çokkkk sevindim:s52: Allah mutlu mesut etsin inşallah amin:f4:
yani kız bizim oğlan bizim iken sizin buraya gelmemeniz olmaz artık:s94: forum kaynanalıgı yapcama rtık size :a22::a22:

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Vuvv sana tv programı yaparız. Sezenle sabah şekeri diye

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
durun durun nasıl yaaaa:s85::s85: Beste Qasem in yavuklusumuymuş :aa8:
yazıklarrr olsun bana :f3: ben ki dedikodunun kitabını yazmış hatun bunu nasıl çakamadım :nurella: evet yaşlanıyom valla :s69: dedikodu gıybet performansımda düşüş var toparlamalıyım hemen kendimi :f6:

Qasem and Beste çokkkkkkkkkkk çokkkk sevindim:s52: Allah mutlu mesut etsin inşallah amin:f4:
yani kız bizim oğlan bizim iken sizin buraya gelmemeniz olmaz artık:s94: forum kaynanalıgı yapcama rtık size :a22::a22:

yaşlandın artık sen sazan şöyle güzel bir helva yemeyeli çok oldu.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...