• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

PUBG Mobile PC İçin Sistem Gereksinimleri

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
PUBG Mobile PC İçin Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri

Merhaba değerli forum üyeleri, bu konuda Pubg Mobile yani PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile oyununu nasıl bilgisayarda oynayabileceğinizi ve sistem gereksinimlerini anlatacağım.

Bildiğiniz gibi Pubg dünyada 2017 yılından itibaren en çok oynanılan oyunlardan bir tanesi. Milyonlarca oyuncusu var, herkesin sistemi yetse bu oyuna akın ederlerdi sanırım.

Mobil sürümü çıktığında ise yine çok konuşuldu. Play store'de 50 milyon pubg oyuncusu var. Bunların çoğu da oyunun mobil sürümünü bilgisayar üzerinden oynuyorlar. Neden böyle bir şey yapıyorlar meselesine gelecek olursak, bilgisayarları normal pubg bilgisayar sürümünü kaldırmadığı için ve sistemleri yetmediği için mobil sürümü indirip oynuyorlar.

Bu konuda bilgisayarı çok da iyi olmayanların nasıl pubg mobil sürümünü bilgisayarda oynayabilir ve sistem özellikleri ne kadar iyi olmalı, sistem gereksinimlerini anlatacağım, haydi başlayalım.

PUBG Mobile'yi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Oynarım ?

Pubg mobil sürümünü bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle bir Mobile Emulator indirmeniz gerekiyor.
Bildiğim 2 tane var, Tencent Gaming Buddy ve NoxPlayer Emulator.
Bunların belli bir indirme linkini bilemiyorum. Kendim indirmediğim için sizi yanıltmak istemem.
Googleye bu isimleri yazarsanız güvenilir bir indirme sitesi bulup indirebilirsiniz.
smile.png

Ayrıca Pubg'yi bilgisayara indirmek için internet tarayıcınıza yazıp araştırabilirsiniz, buradan onun için link paylaşımı yapamıyorum maalesef.
smile.png

PUBG Mobil Bilgisayar İçin Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyundan bahsedip, nasıl indirebileceğinizi anlattım. Şimdi asıl konumuza geçelim ve Pubg'yi bilgisayarda oynamak için nasıl bir sisteminiz olmalı ona göz atalım.
Öncelikle normal Pubg'yi kaldıracak kadar iyi bir sisteminiz olması gerekmiyor. Zaten insanların çoğuda normal Pubg oynayamadıkları için mobil sürümünü bilgisayara yüklüyorlar.

PUBG Mobil PC İçin Minimum Sistem Gereksinimleri
1536137908918-png.96973

PUBG Mobil PC İçin Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
​​
1536137890336-png.96972