• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Projeksiyonda Cinsiyet Faktörü

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Projeksiyonda Cinsiyet Faktörü

Eğer arzu faktörü astral projeksiyonda güçlü olması gereken bir faktörse, bazı arzuların cinsellikten ilham alması kaçınılmazdır. Uygun görülmese de bu durumla ilgili birçok örnek vardır. Fakat, bereket versin ki, cinsel niyetlerle yapılan projeksiyonu sonuçsuz bırakan bir faktör mevcuttur.

Bütün erkekler, rüya hayatlarının, sık sık cinsel temalarla dolu olduğunu bilirler. Ayrıca farketmişlerdir ki, cinsel temanın sonucu UYANMADAN tamamlanmaz. Rüya âleminin astral planındaki duyumsal hissedişin kesinliği, fizik plânda hissedilecek derecede, incelik ve şiddet sınırına hiçbir yerde bu kadar yakın değildir. Kişi cinsel tecrübesini sona erdirmek için fiziksel uyanıklığa gelmek zorundadır.Bu mütalâalar önemlidir, zira astral projeksiyon yapan deneycilerin raporuna göre, bu kışkırtıcı duruma karşı konulmadığı takdirde, fiziksel bedene süratli bir dönüş olmaktadır.​
Bu konuyla ilgili Life and Action'dan bir örnek aktaralım:"1913 yılı Nisan ayında, bir aydır Mrietta adlı silâh gemisinin kaptanıydım ve Brooklyn, N.Y.'deki limanda bulunuyordum. Karım Boston'daki evdekalıyordu. Bir gece saat onbir civarında şehirden gemiye döndüm ve geç olduğu için kamarama çekilip ranzaya yattım.
Uyku sırasında, FİZİK BEDENİMİ TERKETMİŞ OLDUĞUMUN ŞUUR UNDA YDIM ve de kendi odamı ve yatakta alıştığım yeri aramak üzere Boston'a doğru, görünürde büyük bir hızla, yerden belli yükseklikte seyahat etmekteydim.
Yerime vardıktan bir süre sonra, karımın elini omuzuma koyduğunu hissettim ve dönüp, onun dokunuşuna cevap vermek üzere büyük bir çaba harcadım. Bu durumun; odayı ve yatağı terketmeme, ayni yolu takibederek, ayni hızla geri dönmeme, gemi kamarasındaki ranzamı yeniden işgal etmeme ve de uyanmama sebep olduğu görülüyordu.
Derhal bunun psişik bir TECRÜBE olduğu hatırıma geldi ve fırlayıp ışığı açarak zaman kaybettim. Ertesi gün, tecrübem hakkında hiç söz etmeden karıma mektup yazdım ve söz konusu gece boyunca herhangi değişik bir şeyin farkına varıp varmadığını sordum.
Kendisinden gelen cevaba göre, o gece beni kuvvetli bir şekilde yatakta hissetmiş ve uzanıp o muzuma dokunmuştu! Bu, ona öyle gerçek görünmüştü ki, kalkıp beni evde aramış, ama hiçbir şey bulamamıştı. Bununla beraber zamanı kaydetmek aklına gelmişti. Her ikimizin kaydettiği zaman da birbirinin ayni idi.''Hem Sylvan Muldoon ve hemde Oliver Fox, karşı konulmaz kışkırtıcı işlere kapılmanın, dikkati güzel bir hamına çevirmenin kendilerini nasıl şiddetli bir şekilde geri çekip fizik şamandıralarına bağladığını tarif etmekteler. Dr. Douglas M.Baker