• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

PC'nizin Fan sesini neye benzetiyorsunuz?

Jakuzu

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
100
Merhabalar. İllaki hepimizin evinde masüstü PC var. Benim de sormak istediğim; PC'niz çalışırken fan sesini neye benzetiyorsunuz? Mesela ben; 47 yıllık -teneke işte. Ama "emektar" diyorum ona- PC'mde ki fan sesini aynı Traktörlere benzetiyorum. Çalışırken -bu arada, 47 yılıdr PC'nin temizliğini bırakın, kasası bile açılmadı- sanki traktörün benzin deposuna kurşunsuz 95 oktan yakıt konmuş gibi gürültülü -yan odadan sesi rahat duyulabiliyor- ve yakıtın içine su katılmış gibi düzensiz devir veriyor. Sonra da düzeliyor. Peki; siz fan sesini neye benzetiyorsunuz?

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Merhabalar. İllaki hepimizin evinde masüstü PC var. Benim de sormak istediğim; PC'niz çalışırken fan sesini neye benzetiyorsunuz? Mesela ben; 47 yıllık -teneke işte. Ama "emektar" diyorum ona- PC'mde ki fan sesini aynı Traktörlere benzetiyorum. Çalışırken -bu arada, 47 yılıdr PC'nin temizliğini bırakın, kasası bile açılmadı- sanki traktörün benzin deposuna kurşunsuz 95 oktan yakıt konmuş gibi gürültülü -yan odadan sesi rahat duyulabiliyor- ve yakıtın içine su katılmış gibi düzensiz devir veriyor. Sonra da düzeliyor. Peki; siz fan sesini neye benzetiyorsunuz?

47 yıllık olan Siz misiniz PC'niz mi? :oops:

Doğum tarihiniz 2000 yılı yazıyor,

Sistem özelliklerine göre ise PC'niz en fazla 10 yıllık olabilir. Çünkü işlemcinin çıkışı 2008 yılı...
Sistemin diğer özelliklerini saymıyorum çünkü onlarda aynı yıllara ait.....

:c-(33)::c-(33)::c-(33):

Jakuzu

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
100
47 yıllık olan Siz misiniz PC'niz mi? :oops:

Doğum tarihiniz 2000 yılı yazıyor,

Sistem özelliklerine göre ise PC'niz en fazla 10 yıllık olabilir. Çünkü işlemcinin çıkışı 2008 yılı...
Sistemin diğer özelliklerini saymıyorum çünkü onlarda aynı yıllara ait.....

:c-(33)::c-(33)::c-(33):
Yılı tamamen bir uydurma. Ailem, 1972'de bu PC'nin alındığını, ama sonradan sistemininin değiştirildiğini söylüyorlar.

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Yılı tamamen bir uydurma. Ailem, 1972'de bu PC'nin alındığını, ama sonradan sistemininin değiştirildiğini söylüyorlar.

Ama Kasa da 2010 yıllarının ürünü, yine duvara denk geldi galiba...
Demek ki o zaman uydurma yazı yazmıyoruz. Böyle yakalanırız.... ;):D