• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Özgürlükte Bir Yere Kadar

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650

Bu fotoğrafı bi gruptan yürüttüm, yaptığım yorumlardan ötürüde linç yedim çantamı aldım çıktım. :p :D:D
Efendim, şu ana kadar hakkında mantıklı hiçbir argüman görmediğim olay.
Bir örtü, tülbent ile kapayınca ne sıkıntı oluyor anlayamıyorum. Çocuğunuz güneşi göremeyince ememiyor mu? veya memeniz gökyüzünü görünce gümbür gümbür süt mü veriyor?
Dışarda, parkta, orda-burda emdir banane
Restoranda ben meme görmek zorunda değilim midem bulanıyor! Bir defa başıma geldi yemeği yarıda bırakıp hesabı ödeyip çıktım!
Ha bakma sen de diyeceksinde, tam karşımda ki masada larp diye çıkarmış emziriyor..!
Yav kardeşim bebeğini emzirme demiyoruz. Emzir istediğin yerde. Kafe, park, araba, metro, uçak fark etmez. Ama restorantta nedir ya. Anladık, insanlara saygınız yok ama kendi vücudunuza da mı yok?
Muhtemelen görevlinin üzerini ört demesi sapıklıktan değil rahatsızlıktan..
Bunun modernlikle alakası falan yok
Doğuda kadınlar ulu orta emziriyor bebelerini..
O memenin ucunu bi temizle ıslak mendil falan kullan pat diye açıp emzirmek nedir ya.. Çocuğunu besliyorsun sen biraz dikkat et dikkat edin. Yok efendim istediğim yerde emziririm diye bana çemkiriyor neyse ağır konuşacam kestim..

L

Lively

Bundan rahatsız olanda bi sorun var kanımca. Çocuğunu emziren bir anne. Başka bir şey yok orada.

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
özgürlüğün sınırı yoktur ama bu edepsizlik özgürlük değil