• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Nick Altı (Tag) İstekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
"Em lil insani ma temenna"

YYazabilirseniz memnun olurum.

*yukarıdaki gibi ilk kelimeden 2 harf çıkma sorunu yaşıyorum. Bilginize.

merhaba..

sadece telefonundan foruma girdiğinde bu şekil bi sorun yaşadığın için.. otomatik düzeltmenden kaynaklı olabilirmiş.. şuanlık senin dışında da bu şekil bi hata almamışız.. yine de tekrar kontrol ediliyor.. sende klavye ayarlarına bir bakarsın.. otomatik düzenleme kullanıyorsan..

Konular
17
MFC Puanı
4,260
merhaba..

sadece telefonundan foruma girdiğinde bu şekil bi sorun yaşadığın için.. otomatik düzeltmenden kaynaklı olabilirmiş.. şuanlık senin dışında da bu şekil bi hata almamışız.. yine de tekrar kontrol ediliyor.. sende klavye ayarlarına bir bakarsın.. otomatik düzenleme kullanıyorsan..
Merhaba.

Otomatik düzeltmeden kaynaklı olacağını sanmıyorum çünkü sadece ilk kelimelerde gerçekleşiyor.
Ama klavyemi değiştireceğim.
Teşekkürler ilginiz için.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Rica etsem Tag kısmın,, ♕Rabid Dog♕ yazar mısınız.. SemboLLe beraber eklerseniz sevinirim. Renk oLarakta Kırmızı lütFen..

Konular
267
MFC Puanı
1,430
MüşkülPesent yazar mısınız?

Su°

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
6,440
Ben yazdirabiliyor muyum acaba?
Eğer kabul görürse 'Obsession' olursa çok mutlu olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...