• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Nick Altı (Tag) İstekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
2
MFC Puanı
860
Yazmıştık ama yeni üyeler dikkate alınmıyor sanırım ))

Konular
2
MFC Puanı
860
Yeni üye / eski üye ayırımı farketmeksizin bütün üyeler bizim için değerlidir. Bundan emin olabilirsiniz.

3 sayfa geriye gittim fakat sizin isteğinizi göremedim. Nereye yazdınız siz?
Alışma sürecindeyim bazen neyi nereye yazdığımı ben bile bilmiyorum? sorun değil olmasada olur ölmeyiz ya)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Malesef sadece yazı ekliyoruz @Charismax, üzgünüm, eğer ekletmek istediğin bir yazı varsa seve seve eklerim

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
hocam klavye emojisi giriliyor yanlız kullanıyorum ben bu sistemi.. ozaman şey koyalım hocam size zahmet olmazsa. 60 karakter sanırım şu olsun.

Sayısal Kaos

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Eklendi:)) iyi geceler , haklısın emoji koyuyoruz bude resim değil emoji kusurabakma,)

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
Eklendi:)) iyi geceler , haklısın emoji koyuyoruz bude resim değil emoji kusurabakma,)
o alanı tag yapmak isterseniz özelden size sitemi atayım link indirin eklentiyi.. xenforoda bu sistemi kullanan tek benim..
zaten yine benden alacaksınız paylaşımı ben yaptım . çok işinize yarar.html resimde koyarsınız yazıda .. ugrayın özeldeb atıcam

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Evet ben ilk gördüm sağol dm de dedim gibi pcden bir kurcalayım,))

Konular
17
MFC Puanı
4,260
"Em lil insani ma temenna"

YYazabilirseniz memnun olurum.

*yukarıdaki gibi ilk kelimeden 2 harf çıkma sorunu yaşıyorum. Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...