Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nice Yıllara Güzel Kalpli derun !

SeRDaR

İnsanın kullandığı ilk alet, başka bir insandır...
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
Ablacım seni tanıdığım güne şükrediyorum. :)
Çok seviyorum seni gerçekten.
Ama bak, benim moralim bozukken boşa uğraşma :D Olmuyor :D:D:D Düzeltemiyorum :D

Bugün senin günün ablacım. Doğum günün kutlu olsun...
Megaforum olarak seni çok seviyoruz ama en çok ben seviyorum :D

İyki doğdun, iyki varsın...
Nice senelere Ankaranın en güzel kalplisi...

derun

HuZuR
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -3
Serdar nasıl duygulandım şu an hiç beklemiyordum .. abla Megaforuma bak dediğinde tahmin ettim ama gerçekten çok hoş bir süpriz oldu sağol canımsın bende iyi ki buraya üye olmuşum ve seni ve burada tanıştığım o güzel insanları tanımışım ..

mesafeler uzak olsada önemli olan yüreklerimizin bir çarpması .. benim için bu çok özel günü anlamlı kılan tanıdık tanımadık her forumdaşıma sonsuz teşekkür ediyorum ..
Eyvallah ..

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,591
Nice mutlu yıllara Deruncum Sevdiklerinle beraber uzun ve hayırlı bir ömrün olsun Dogum Günün kutlu olsun mCx :)

NazquL

, İntikam Kraliçesi
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    29
Derun'um.. Saat :17:34 Ve Sırf senın için girdim .. su an msn acamiyorum calişiyorum.ama sanmaki unuttum senin gibi muhtesem bir varligin dogum günü .. ;) Seni Çok seviyorum ve bunu sana yazılarımla anlatamam kısmet olurda birgün karsı karsıya gelirsek o zaman anlayacaksındır. içimde sana karsı tarifi olmayan inanilmaz bir sevgim var.. sen ßenim için burdaki en özel insansin. insan mi demeliyim bilmiyorum ama melek'imSin ßenim Sen..ALLah'ım Seni Hep Mutlu eder İnş... Hep diLedigini verir İns. Cünkü Sana bu KOSKOCAMAN YALAN DÜNYADA ßirtek mutluLuklar YakıSır..

Bugün iyi dinle geceyidenizigökyüzünü
Fısıldadım onların kulağına
Beni bırakmamanıhep yanımda olmanı
Gece ‘ben onu ikna ederim.’ dedi
Nasıl diye sordum
‘‘bir daha sabahı göremezsin.’ derim’ dedi
Deniz ‘bende hep seni sevmesini söylerim ona’
Derim ki ‘’eğer sevmezsen onu
Dalgalarımla seni götüreceğimi’ söylerim’ dedi
Gökyüzü ‘bende hep yanında ol onun
Yoksa sarmam seni derim’ dedi
Bu gün söyleyecekler sana
Birde hepsi beraber diyecekler ki
O Seni Çok Seviyor… :candy::candy::candy:

derun

HuZuR
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -3
Masal Miratus Sindy değerli sözleriniz için çok teşekkür ederim ne güzel gönüllü insanlarsınız sağolun varolun ..

derun

HuZuR
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -3
Nazgülcan sen meleksin canım benim .. dileklerine canı gönülden teşekkür ederim bende seni bil ki çok seviyorum .. mutluluk herkese yakışıyor dilerim herkes çok mutlu olsun sağol güzellik .. derundan öpüyorum .. sevgiler ..

Naughty_87

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    -3
Geçen Bir Sene Ardında Kalırken Yüzünde Güzel Bir Tebessüm Belirmiştir ve Yeni Yaşında da O Tebessümün Devam Etmesi Dileklerimle .. Nice Mutlu Senelere.

Sükût

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    115
Canım kardeşim Allah nice uzun sağlıklı,huzurlu ve mutlu yıllar versin.inşallah güzel yaş alırsın.bendeki yerini biliyosun.Allaha emanetsin..

Üst Alt