• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Neymar, Lionel Messi'den bahsederken neredeyse ağlıyordu!

Sezgin-X-

MFC Üyesi
Konular
112
MFC Puanı
0
Neymar, Lionel Messi'den bahsederken neredeyse ağlıyordu!

Paris Saint Germain'in yıldız ismi Neymar, Brezilya basınına verdiği röportajda Barcelona'dan eski takım arkadaşı Lionel Messi'ye övgüler yağdırdı. 27 yaşındaki futbolcunun Messi'den bahsederken gözlerinin dolması da dikkatlerden kaçmadı.

qdn23q.jpg

Paris Saint Germain'in yıldız ismi Neymar'ın ülkesi Brezilya'da yayın yapan Globo Esporte'ye verdiği son röportaj büyük ses getirdi.

2017 yazında Barcelona'dan 222 milyon euro karşılığında PSG'nin yolunu tutan ve tarihin en pahalı transferi olarak kayıtlara geçen Brezilyalı süperstar, eski takım arkadaşı Lionel Messi'ye övgüler yağdırdı.

Messi'den bahsederken gözleri dolan 27 yaşındaki yıldız futbolcu, "Barcelona'ya geldiğimde transferimi kutladı ve beni kanatlarının altına aldı. Bana bir ağabey gibi davrandı. Size her gün yardım eden böyle bir oyuncuya sahip olmak gerçekten çok güzel bir his." ifadelerini kullandı.

"Messi'nin bu yönünü herkese anlatıyorum." diyen Neymar, sözlerini "Desteğe en çok ihtiyaç duyduğum zamanda dünyanın en iyi futbolcusu bana sevgi gösterdi." cümleleriyle tamamladı.