• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ne açık ne de kapalı giyinmenin zorlukları.. Tavsiyelerinize ihtiyacım var

ortada

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Arkadaşlar merhaba :f42: Benim sizlere konuşmak istediğim bir durum var, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 22 yaşımdayım giyim tarzı olarak ne açık ne de kapalı giyinmeyi tercih ediyorum. Biraz daha açıklamak gerekirse fakir kollu üstler, midi boy etekler giyiyorum. Pantolon giyersem üst giysimin kalçalarımı örtmesine dikkat ediyorum. Sorunum şu; normal bir mağazaya girdiğimde çok açık kıyafetler oluyor, bir tesettür mağazasında ise çok kapalı kıyafetler. Normal bir mağazadan bir şeyler alacak olsam üzerinde oynamak zorunda kalıyorum, ya yakasını kapatmam ya içine bir şey giymem gerekiyor, tesettür mağazasından alsam da çok kapalı, benim üzerimde çok tuhaf duruyor. Mesela başım açık fakat dizime kadar tunik giymiş oluyorum. Haliyle insanlar neden kapanmıyorsun diye soruyorlar. Ben çok açık giyinmeyi tercih etmiyorum fakat bir kapalı gibi de görünmek istemiyorum. :s46:

1- Sizin de benim gibi giyinen tanıdıklarınız var mı, ya da siz de benim gibi misiniz?

2- Eğer varsa sizin ya da tanıdıklarınızın, bana tavsiye edebileceğiniz bir mağaza var mı? Çok teşekkür ederim :redface:

Konular
124
MFC Puanı
8,290
...

Eşarpsız halini düşün :sigara[/SIZE][/FONT]

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Kıyafetlerini kendin dik :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
valla o kadar cok magaza - kıyafet ve her bütceye uygun yerler var ki bu soru bence anlamsız. tesettur magazası haliyle kapalılara uygun ama diğer yerlerde hepsi acık secik degil ki arkadasım.

ortada

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Çok istiyorum bir gün inşallah onu da yapacağım:))

ortada

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Valla çok doğru diyorsunuz :) Biraz tembel üşengeç olunca belki bir çare sordum işte :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Kendini nasıl rahat ve huzurlu hissediyorsan öyle giyin. İnsanoğlu acaiptir biei öyle der biri böylr. O yüzden kimseye kulak asma bildiğini ve istediğini yap