• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mustafa Kemal ATATÜRK için 1881'Den Geriye Sayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Vuslat son bölüm, Vuslat son bölüm'de neler oldu, Vuslat 10. bölüm'de neler olacak?

dfba500f-7411-44da-968a-1bbc338babb8.jpg

vuslat-yeni-fragman_16_9_1551733976.jpg

Vuslat 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve şaşırtan ayrıntılar dikkat çekti. Perihan'ın Kerem'e telefonda söylediği "Sana en çok istediğin şeyi vereceğim " sözü Vuslat 10. bölüm fragmanında damga vurdu. Vuslat dizisi 9. son bölümde ise; Altan'ın ameliyatı sürerken birden kalbi duruyor. Doktorlar onu geri döndürebilmek için çabalarken dışarıda bekleyen Aziz ve mahalleli endişe içinde gelecek haberi bekliyor. Feride, Aziz'le yüzleşiyor ve onu şoke eden sözler sarf ediyor. Aziz yaşananlardan dolayı sorumlu tuttuğu Kerem'e göz dağı veriyor. Kerem hayatının en acı gerçeği ile yüzleşiyor. Yalçın, Korkmazer Ailesi'ni tutuklamak için deliller ararken Feride'yi de Aziz'den korumaya çalışıyor.

Vuslat 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat 9. son bölümde; Kerem Aziz’in tehditlerine aldırış etmezken ondan duyduğu gerçekle darmadağın oluyor. Gerçek babası ve annesinin kim olduğunu soran Kerem’e Tahsin’in vereceği cevap merak ediliyor. Ameliyatta olan Altan’ın durumu her saniye kritik bir aşamaya geliyor. Aziz, Feride’nin güvenini ve sevgisini tekrar kazanmak için harekete geçiyor. Nehir, karşısındaki en büyük tehlikelerden biri olarak gördüğü Feride’yi alt etmek için yanına Ceylan’ı alıyor ve ikili arasındaki gerilim gitgide artıyor. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu?

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 9. BÖLÜM ÖZETİ…

Altan’ın ameliyat masasında kalbi durur. Doktorlar onu geri döndürmek için şok veririler ancak verilen her şokta umutlar da tükenmektedir. Dışarda Azizi, Feride, Salih, Meczup Abdullah ve diğerleri ondan gelecek ümitli bir haberi beklemektedir.

FERİDE: ADIMINI ATTIĞIN HER YERDE KAN VAR AZİZ!

Feride’nin yaşanan son olayla birlikte sinirleri tamamen boşalmıştır. Aziz’e dönerek,”Ben senden kurtulmaya çalıştıkça daha da batıyorum. Seni tanıdığım ilk günden bu yana darmadağın oldum. Evimiz yuvamız dağıldı. Ailecek olduğumuz her yeri yakıp yıkıyorsunuz. Adımını attığın her yerde kan var Aziz. Lütfen bizi sizden kurtarın artık” der. Feride’nin bu sözleri Aziz’in canını çok yakar.

AZİZ’DEN KEREM’E GÖZDAĞI

Aziz, Feride’nin güvenini ve sevgisini kazanmak için ne yapacağını düşünür. Kerem’i karşısına alan Aziz, ondan çocukları rahat bırakmasını ister. Kerem için Aziz’in bu isteği bir anlam ifade etmez. Kerem rahat bırakmayacağını söylediğinde ise Aziz, “Beni zorlama, canını çok yakarım paramparça olursun” diyerek gözdağı verir.

KEREM’E BÜYÜK ŞOK!

Kerem’in “Canımı bir yaksana ya” sözleri Aziz’i çıldırdır. Kerem’e “Anneni ve babanı babam öldürdü” der. Duydukları karşısında Kerem şok geçirir. Kerem için artık Tahsin’den intikam almak zamanı gelmiştir. Aziz’den öğrendikleriyle paramparça olan Kerem, Tahsin’e “Benim annemle babamın gerçek ismi ne?” diye sorar. Tahsin hiç beklemediği bu soru karşısında afallar ve ne diyeceğini bilemez.

Alıntıdır.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Vurgun final, Vurgun final bölümünde neler oldu, Vurgun neden final yaptı?

2402347_810x458.jpg

VURGUN NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Vurgun dizisi, geride kalan 5 haftada reytinglerde istediği sonucu alamadı. Kanal yönetimi ve yapımcı şirket bu yüzen Vurgun'un bu akşam yayınlanacak 6. bölümüyle final yapmasına karar verdi.

ERKAN PETEKKAYA'DAN VURGUN MESAJI

Vurgun'un başrol oyuncusu Erkan Petekkaya Instagram hesabından "Bitti. Bizi izleyen herkesin emeğine sağlık. Sevgiler, selamlar" notunu düştüğü bir video paylaştı.

VURGUN 6. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAKLAR?
Büyük sırrı öğrenen Kemal, oğlunu ve sevdiği kadını geri almak için elinden geleni yapar. Bu durum Vedat’ı çileden çıkarır, Reyhan’ın Kemal’e dönmemesi için son ve en büyük kozunu kullanır… Reyhan şimdi bir seçim yapmak zorundadır; Vedat’a rağmen Kerem’e gerçek babasının Kemal olduğunu söyleyebilecek midir? Yoksa Vedat’ın tehditlerine boyun mu eğecektir?

Alıntıdır

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Böyle saçma sapan diziler yaparsaniz tabiki tutmaz. Bizim ülkede bu işi adam gibi yapan yok maalesef.

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Böyle bir dizi olduğunu bilmiyordum bile :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Vurgun, vurgun yedi mağlesef! :D

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
valla ne çok dizi başlayıp bitiyor anlam veremiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...