• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mucize Doktor, Mucize Doktor konusu ne, Mucize Doktor oyuncıuları kim?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Mucize Doktor, Mucize Doktor konusu ne, Mucize Doktor oyuncıuları kim?

5d8d0e25ae298b9be3aa2047

Mucize Doktor konusu ne?
Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolün Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

Alıntıdır.

Konular
22
MFC Puanı
30
Çok beğendim açıkçası, herkesin de izlemesini tavsiye ederim. İnşallah zaman ilerledikçe saçmalamaya başlamazlar ...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
bende izliyorum hemde severek fakat saçmalamalar başladı dünkü bölümde genel cerrah ortopedi ameliyatı yaptı, asistan cerrah kafatasına beyin cerrahı gibi matkapla delik açtı. Maşallah dizideki tüm doktorlar isviçre çakısı gibi

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Hoş bir dizi bende severek izliyorum.
Zamaninda bir doktorları izlemiştim o da güzeldi baya. Umarım böyle güzel mesajlar içeren diziyi bitirmezler.