• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mrs.Lucky

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
İşine gelince tam bir cadı canı istediğinde tam bir hanımefendi. Saniyesinde değiştirebiliyo :D
Ama kişiliği ve karakteri çok güzel...
İster akşama kadar makara yap, gül, eğlen..
İster sabaha kadar dertleş, anlat, dinle...
Cansın sen Lusim...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Foruma hızlı bir giriş yapıp yönetimi tereddüt içinde bıraksada kısa sürede burayı sahiplendi, deli dolu bir arkadaşımız

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,340
Aynenn öyle bir hızlı giriş yaptıki kim bu dedik ama kendisini tanıdıkca deli dolu sevimli bir kız oldugunu öğrendik iyiki geldin kız lusi seviyoruz seni :f36:

Konular
50
MFC Puanı
50
İşine gelince tam bir cadı canı istediğinde tam bir hanımefendi. Saniyesinde değiştirebiliyo :D
Ama kişiliği ve karakteri çok güzel...
İster akşama kadar makara yap, gül, eğlen..
İster sabaha kadar dertleş, anlat, dinle...
Cansın sen Lusim...
utandim ama suan gercekten hic beklemiyordum sasirdim serdarcim : )
ozelikle senin acmis olmana sevindim de :d10:
Cadiligim var evet haklisin
ama yinede tam bir hanimefendiyim yersen:D
eheh
cok tesekkur ederim canim hakkimdaki guzel dusuncelerin icin sende cansin :u11:

Konular
50
MFC Puanı
50
Aynenn öyle bir hızlı giriş yaptıki kim bu dedik ama kendisini tanıdıkca deli dolu sevimli bir kız oldugunu öğrendik iyiki geldin kız lusi seviyoruz seni :f36:

Canimm :d1:
tereddutte kalmayin ben dis mihraklarin size gonderdigii casusum :p
heheh saka bi yana cok tesekkur ederim canim bende sizi seviyorum :f36:

Konular
817
MFC Puanı
190
:sia: yı benden çok kullanan kişi :D hala ben terettütdeyim ben tek terettütte kalan kişiyim ben hatta tesettürüm ahahahaha :s95: :s95: :s95: dilim dönmüyor ona işte neyse :D :D

Onun dışında komik eğlenceli ve gizemli birisin :D sakladığın çok şey var onu biliyorum :D :sia: söylemezsen söyleme sanki :s95: :s95:

Sonrada alıştın foruma kaynaştında herkesle daima burada kalıcı olursun :D daim olsun konun ahahah :D :D :sia: yaa yeter :s95:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790

utandim ama suan gercekten hic beklemiyordum sasirdim serdarcim : )
ozelikle senin acmis olmana sevindim de :d10:
Cadiligim var evet haklisin
ama yinede tam bir hanimefendiyim yersen:D
eheh
cok tesekkur ederim canim hakkimdaki guzel dusuncelerin icin sende cansin :u11:

Ben açıcam tabi :p cadılığınıda hanımefendiliğinide en çılgın halinide iyi biliyorım :D bu düşüncelerin fazlasını biliyorsun zaten bana teşekkür etme kendine et güzel kalbin için şekerim :)

Konular
50
MFC Puanı
50
:sia: yı benden çok kullanan kişi :D hala ben terettütdeyim ben tek terettütte kalan kişiyim ben hatta tesettürüm ahahahaha :s95: :s95: :s95: dilim dönmüyor ona işte neyse :D :D

Onun dışında komik eğlenceli ve gizemli birisin :D sakladığın çok şey var onu biliyorum :D :sia: söylemezsen söyleme sanki :s95: :s95:

Sonrada alıştın foruma kaynaştında herkesle daima burada kalıcı olursun :D daim olsun konun ahahah :D :D :sia: yaa yeter :s95:

:sia: ya :D
Allah belani vermesin senin pis herif :sia: konumdan bana acildi burasi :sia: :s95: :D
Gizemli miyim degilim ki :D saklamak derken ayol neyi saklayacagimda evet ben bi seri katilim aslinda ondan bu gizem :D
:sia: surdan ya :s95:
ayrica tesekkur eder :sia: cekerim saygilar :D:D