• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Migrene iyi gelen bitkiler nelerdir ?

Konular
2
MFC Puanı
860
Aktar yani lokman hekimlerden migren taşı alabilirsiniz ağrı olsun olmasın her sabah ve akşam şakak bölgeme ve el iç bileğime uyguluyordum. Haftada 3kere migren nöbeti geçiren ben 2aydır ağrı kesici içmeye bile gerek duymuyorum.

Konular
2
MFC Puanı
860
Migrene birşeyler iyi gelseydi çözüm tedavisi olurdu... hiç birşey iyi gelmiyor psikolojik rahatlamayla geçiyor..
çogu bitkilerin yardımcı ek gıda tedaviside yalan... adamlar karıncayı kaçırır salata kabugu koyun diyor misal . karıncalar kabugu götürüyor gibi gibi. morali iyi olan insanların hertürlü hastalık riski azdır.. en iyi ilaç boşver ilaçıdır. tavsiyemdir.
Sizin o işe yaramıyoruz dediğiniz bitkiler sayesinde ilaçlar yapılıyor + Osmanlı zamanında da ağrı kesiciler vardı da bitkiyi laf olsun diye kullanıyorlardı )
Karıncaya da limon yağı kullanabilirsin o da aktarda mevcut :)

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
Sizin o işe yaramıyoruz dediğiniz bitkiler sayesinde ilaçlar yapılıyor + Osmanlı zamanında da ağrı kesiciler vardı da bitkiyi laf olsun diye kullanıyorlardı )
Karıncaya da limon yağı kullanabilirsin o da aktarda mevcut :)
bizim karıncalar limon yagından pilot oluyor. sizin bu benzetmeniz saçma olmuş.. ilaçlar kimyasallarına göre bitkiden üretilir.. başın ağrıyınca söğüt dalı ye geçermi ? ama aspirin söğütten yapılır..
bıçak ürettiler ekmek kes yada insan öldür bu onun gibi birşey.. sizin konu faklı benim demek istediğim farklı.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Aktar yani lokman hekimlerden migren taşı alabilirsiniz ağrı olsun olmasın her sabah ve akşam şakak bölgeme ve el iç bileğime uyguluyordum. Haftada 3kere migren nöbeti geçiren ben 2aydır ağrı kesici içmeye bile gerek duymuyorum.
Herkesin ağrı şiddeti farklı olur kimi ilaçla, kimi bitki kürüyle,kimi de daha farklı yolla geçer..
Ben uzun zamandır bu mugreni cekiyorum siz sanıyor musunuz ki henen ilaca başladım, öncesinde farklı yollar demedim ama geçmedi ve benim migrenim apeanax ilacıyla geçiyor.. Sizin adınıza ilaçsız geçirebildiğiniz için sevindim..

Konular
2
MFC Puanı
860
Herkesin ağrı şiddeti farklı olur kimi ilaçla, kimi bitki kürüyle,kimi de daha farklı yolla geçer..
Ben uzun zamandır bu mugreni cekiyorum siz sanıyor musunuz ki henen ilaca başladım, öncesinde farklı yollar demedim ama geçmedi ve benim migrenim apeanax ilacıyla geçiyor.. Sizin adınıza ilaçsız geçirebildiğiniz için sevindim..
Bende sizin gibiydim sürekli hastaneye gidip iğne vurulmak zorunda kalıyordum. Bence bir deneyin derim