• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mesafe Aşkı Öldürür Mü

Konular
756
MFC Puanı
210
Bazen en uzaginizdaki bir insandan yaniniizdakilerden bile bulamadiginiz yakinligi bulamiyorsunuz, bazen bakiyorsunuz yakininizdaki dibinizdeki insan sizinle o kadar cok uzaktaki bunu yollara bile vuramiyorsunuz.
Yapi meselesidir, düsünce meselesi, his meselesidir bana göre ..
Gözden irak olan gönülden irak degildir, Gönülden irak olan gözden iraktir..

Konular
18
MFC Puanı
120
Dogru Diyorsun Roz .. Ama İnan Çogu İnsan için toz Pembe Hayat .. Sanırsam Sevgiler Artık yalan Olmuş Hayatta

Konular
772
MFC Puanı
530
mesafeler aslına bakarsanız insanı önce korkutuyor, ama bir yandan güven duymayı öğreniyorsunuz. zor yanları elbet var. en büyük zorlugu da özlem duymak zaten. fakat görüşme anında bu zorluklarin hepsi uçup gidiyor. yerine geçirdiginiz kısıtlı zamanda bir sevgilinin yapmak istediği her şeyi yapmak istersiniz.
zamanın yavaş akması, yürümenin, dokunuslarin sonsuza kadar sürmesini istersiniz.
her ayrılığın ardından mutlaka bir bahane bulur ya insan ışte mesafede her ayrılıktaki bir bahanedir aslında.
mesafeleri kendinize zehir etmekte, gulistan etmekte çiftlere bağlidir. mesafeler bahane edilmesin. zira atla deve değil artık uçaklar otobüsten bile ucuz.
seviyorsan git konuş bence yollar bahane olmasın:)

Not: 1 yıldır uzak mesafe ilişkisi içinde süren bir birlikteliğim var. Görüşmelerde duyduğumuz heyecanı , giderken oluşan hüzünün tarifi hepsi bizde birer anı.
Bu durum kesinlikle kişinin yapsınına göre, kalbindeki sevgiye göre , sabrına ve beklentisine göre değişir.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bu konuda tamamen Euphoria'ya katılıyorum ben de mesafelerin yollardan çok, hisler olduğunu düşünenlerdenim. Karşındaki kişiyi sana yakın kılan elini uzattığında dokunabileceğin mesafede olması değildir. Ne kadar uzakta olsa da taa derininde hissetmen ve ya hissettirmendir asıl. Kalabalık içindeki yalnızlıklar da bunlardan değil midir?

Konular
227
MFC Puanı
540
Hic görüp dokunamadigin birine ne kadar bağlana bilirki insan mesafe değilde bnce artık sevgi his ler mesefali bizlere

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
sevdiğin dibinde olmalı. olmazsa olmaz zaten. gözden ırak, gönülden uzak.

Konular
63
MFC Puanı
4,840
İlişki zaten başlı başlına bir sıkıntı sebebi. Bir de araya mesafe girince tam ayar. Ay bana daral geldi cam aç pencere aç allasen! Bu leveli ustalıkla atlayıp kendini sevdiğine adayan uzakyol ilişki kaptanlarının önünde ceketimi, ilikler saygı ile eğilirim.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ben dibimde olsun isterim hadi deyince hadileyecek biri olmalı yani ne mesafesi ne aşkı .s.s

Konular
15
MFC Puanı
4,170
hayır
güven ve sadakat varsa ortada, mesafeler anlamsızlaşır zaten

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Derler ki; Gözden ırak olan gönülden de ırak olur.
Dedim ki; Gönüle giren, gözden ırak olsa ne olur?

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160
Galiba yani bence tahminen olabilir olabilitesi yüksek :D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Gönüle girdikten sonra mesafenin bi önemi yok.