• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Merhaba.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Aleykümselam Merhaba Hoşgeldin :)

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Hoş buldum, tesekkur ederim.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
@Brida, selamlar hoşgeldiniz

Aslında forum çok karışık değil, sistem yeni ve şayet sizde böyle bir sisteme ilk defa giriyorsanız işte o zaman size karışık gelebilir.

Forumu inceleyip iyi dostluklar/arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde yönetici arkadaşlarımızdan da destek alabilisiniz.

Hoş sohbetler dilerim :)

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
@Brida, selamlar hoşgeldiniz

Aslında forum çok karışık değil, sistem yeni ve şayet sizde böyle bir sisteme ilk defa giriyorsanız işte o zaman size karışık gelebilir.

Forumu inceleyip iyi dostluklar/arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde yönetici arkadaşlarımızdan da destek alabilisiniz.

Hoş sohbetler dilerim :)

Cok tesekkur ederim, evet karisik ve sisteme epey yabanciyim ama alisacagimdan eminim diyebiliyorum artik. Bikac gundur bakiniyorum ve hos, samimi, duzeyli, ferah bir ortam oldugunu dusunuyorum. Forumun bana katacaklarindan memnun olacagim kesin ve ayrica foruma katacagim seyler olabilecegi ihtimali bile kulaga guzel geliyor su an. Tekrar sagolun..

Son düzenleme:

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Selam, aramıza hoşgeldiniz Keyifli forumlar dilerim.