• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Mehmet

Konular
29
MFC Puanı
1,460
Evet beni nasıl bilirsiniz beyler bayanlar :D

Konular
48
MFC Puanı
2,220
Bildiğim değil de gördüğüm kadarıyla, Oldukça olgun ve ilgili birisin vesselam :) ayrıca Opel'ine baya tutkun gibisin ;)

Konular
29
MFC Puanı
1,460
Berkayım nasıl anlatim bilmiyorum o benim vazgeçilmezlerimden yoksa bide accordum var sölemesi ayip :D

Konular
756
MFC Puanı
210
Atın Mehmet i denizlere çıkarmayın bir daha o derece bilirim :p
Şaka bir yana, tanışıyor muşuz yeni öğrendik :) Dinlemesini bilen, gerektiğinde size Akıl hocalığı yapabilen, hiç bir zaman saygısını yitirmeyen ve Arkadaş Kardeş dediği zaman sonuna kadar insanların arkasında duran biri dir Mehmet dayı. :)

Konular
756
MFC Puanı
210
Şaka bir yana, tanışıyor muşuz yeni öğrendik :) Dinlemesini bilen, gerektiğinde size Akıl hocalığı yapabilen, hiç bir zaman saygısını yitirmeyen ve Arkadaş Kardeş dediği zaman sonuna kadar insanların arkasında duran biri dir Mehmet dayı. :)

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
@Mehmet.....Bana göre Çok Dürüst Seviyeli Karakterli Hak ve Adaletli Güldürmesini Seven Zor Günlerin Dostu.Benim Dostluğuma Arkadaşlığıma Layık Biri...iYİ Kİ TANIMIŞIM ONU.

Konular
48
MFC Puanı
2,220
QUOTE=Mehmet;914960]Berkayım nasıl anlatim bilmiyorum o benim vazgeçilmezlerimden yoksa bide accordum var sölemesi ayip :D [ QUOTE]

İnanırıımmm bende de bir astra H var, ne yapsam etsem vazgeçemedim, yoksa sendenim 2. bir 3.0 cabrio'm da var (marka belirtmeyi sevmem) :D :D ama opel ne bileyim değişik :))

Konular
29
MFC Puanı
1,460

Sen neredesin yahu