• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,480
Pek çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Mehmet Ulay'dan maalesef kötü haber geldi.
Uzun zamandır Almanya'da yaşayan ve akciğer kanseriyle mücadele eden oyuncu 81 yaşında hayatını kaybetti.

Emret Komutanım, Ruhsar, Çiçero gibi ünlü yapımlarda rol alan oyuncu sevenlerini üzdü.

Sevenlerinden gelen mesajlar:

Süha Uygur
Seni hiç unutmayacağım canım abim…
Hepimizin başı sağ olsun…
Cennet mekanın olsun…

İsmail Hacıoğlu
Güle güle ustam…Mekanın cennet olsun inşallah… Hakkını helal et Mehmet abi, hakkını helal et.

Hamdi Alkan
Sevgili Mehmet Ulay ile uzun yıllar birlikte çalışmıştık. Vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim.. Meslektaşlarına, dostlarına ve ailesine sabır diliyorum .. Huzur içinde uyu Mehmet ağabey…

Emret Komutan'ımdan hatırlardım ben de daha çok. Üzüldüm, mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,670
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insaAllah 🤲

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176