• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce farklı bir platformun duyurusunu yapmıştık fakat o site ile bir bağlantımız kalmadı.

Dün açmış olduğumuz ve ebedi olarak bize ait olacak olan sohbetokey.com okey odamız açılmıştır.

Oyun sitemize https://www.sohbetokey.com üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Sizlerinde üye olup, çevrenizdeki arkadaşlarınıza önererek bize destek vermenizi rica ediyorum.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Kendine güvenen okeyseverleri bekliyoruz,

sohbet tadında okey oynamaya var mısınız?

Üye olmak çok basit, forumdaki kullanıcı adınız (veya başka istediğiniz bir nick) ve geçerli bir mail adresinizin olması yeterlidir.

Sorun yaşayanlar veya üye olamayanlar konu altında yazarlarsa memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım.

Üye olmak için; https://www.sohbetokey.com

@StigmatA @Sindy @Anka @ReiS @Liman @Herkül @Beste @VesseLam @S.EjDeR @nedim972 @mak res @Derin Mavi @HeavenLy @LeGoLaS @Okur @-Asijuliet- @Hera @Püf @Liva @Tupac @HUNTER47 @nesimsek @nabay @saphira @Forum @Gece @Jakuzu @Zeynep @Enes @Sezen

Son düzenleme:

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Hayırlı olsun, Okeyat artık bizimle irtibatlı değildir. Bunula ilgili link yazı görürseniz Lütfen silelim yada bildirelim.

2-3 gün önce birisi imzasında okeyat olarak link vermişti gerekeni yaptım. :cool:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Hayırlı olsun inşallah :)

İnşallah @Sindy

Hayırlı Olsun Güzel Bir Proje.

Daha da güzel olacak, bu daha başlangıç.

Hayırlı olsun, Okeyat artık bizimle irtibatlı değildir. Bunula ilgili link yazı görürseniz Lütfen silelim yada bildirelim.

2-3 gün önce birisi imzasında okeyat olarak link vermişti gerekeni yaptım. :cool:

Boşuna sana canım dedem demiyoruz :) Senide bekliyoruz Mustafa abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...