• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

megaforum.com

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
.com ile bilindik biz megaforum sadece .com ile yaşayacak o yüzden .net'e gerek yok. Cesaret edebilen varsa buyursun alsın .net'i bizim bir çekincemiz yok.

Herkes gider, megaforum kalır. Umarım sende 3 yıl sonra tekrar banlanıp bir 3 yıl daha ara yapmazsın ;p
Artık kendini banlatmaz sanırım.
Dergi çlışmamızda yer alır :)

Bilgi - İnanç - Eylem

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
eski bi forummuş burası nerde ne zaman nasıl buralara sürüklendik hatırlamıyorum ama yönetimde sağlam tanıdıklarım var, ona göre :honk:

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Neyse anladın içimden geçenleri

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Üye olduğumdan beri beni buraya bağladı güzel insanlar var paylaşım adına çok beğendiğim bir forum sitesi iyi ki buradayım iyiki varsınız seviyorum burda bulunmaktan herkese teşekkür ederim:)

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Benim ilk göz ağrım burası zaten başka yerlerede girmiyorum. Mavi ablama bana forum söyle demiştim burayı söylemişti nerdeyse bir yıl olacak buraya üye olalı. Gerçekten samimi güleç yüzlü insanlar var samimi bir yer.

Dört yıl olmuş.. Bana dört yıl en acı senemi hatirlatıyor. Yine de burada olmak güzel. Her şeye rağmen değişmeyen şeylerle dolu ev kokuyor..

Konular
3
MFC Puanı
1,020
Çok geç keşfettiğim bi forum oldu.
Umarım çok çok daha iyi yerlere gelir.
Bu arada tema çok hoş.
Seviyorum kullanımı rahat forumları.

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Şimdi çok şey yazardım da ama yorgunum uykum var konu burda kalsın tekrar geri geleceğim .d

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Evett buraya yazmaya geldim. :d
Ben yıllar önce zaten bu foruma gelmiştim. Google' de bir şeyi araştırırken. Tam da bu konuyu görüp gelmiştim.

Bakınız.?

Geldim ama hiç bir şey anlamamıştım, bir yerelere basıp, bir kategoriye mi, konuya mi girmiştim, onu da bilmiyorum. :D
Ama bildiğim tek sey, bu konu ve Sindy' in nickini gördüm, onu hatırlıyorum, bu konuyu hatırlıyorum, sözde daha sonra gelip tekrar bakacaktım, kayıt olacaktım, ama hayat şartları, kısmet işte olmadı, :d

27/Mart/2021' de kayıt olup, bu foruma kayıt olduğum için, burda olduğum için mutluyum, buraya kolayca alışıp, çok renk kattığımi da düşünüyorum ? tabi emek verdiğimi de, bazen yanlış anlaşılmalar olsa da, burda ki dostluklar, arkadaşliklar herkes çok güzeller, mega forumunda yeri bende özel bir forum, ilkler de asla unutmaz. ☺️

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Bir arayış sonrası forum kullanıcılığında "Usta dönemimi" geçirdiğim forum oldu.Artık bundan sonra da forum kullanıcılığından emekli olurum. 27 yıllık forum kullanıcılığım bu forum'da son bulacak.....

LastLove

MFC Üyesi
Konular
75
MFC Puanı
2,970
Mod olmak ısteyıp olanadıgım yer cok mesgulum bu sıralar

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
MegaForum için şu net cümleler sarf edilebilir...

Bir araya gelmek bir başlangıçtır,
beraberliği sürdürmek bir ilerleme…
Berber çalışmaksa gerçek başarıdır.

Henry Ford