• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Tema Maroon v1 Blogger Teması

PauL

Üyeliği durduruldu!
Konular
670
MFC Puanı
90
Maroon v1 Blogger Teması

Blogum için özenerek tasarladığım blogger temasını dağıtıyorum. Bu alan adıyla istikrarı yakalayamayacağımı anladığım için farklı alan adlarında farklı projelere yönelmek istiyorum.
En azından kullanmak isteyen arkadaşlara bir faydam dokunsun istedim. Bu konuda dağıtacağım tema şu an kullandığım tema değil onu belirteyim. Zaten farklı bir önizleme adresi vereceğim, orada farkı anlarsınız.
Şu an kullandığım temayı da en geç 1-2 hafta içinde dağıtırım.

Tema karşılığında kimseden bir şey beklemiyorum. Footer linklerine de dokunmayın demiyorum silip silmemek size kalmış silerseniz bile anlarım hakkım helaldir. Yalnızca kullanacak arkadaşların hayır dualarını eksik etmemeleri yeterlidir.

Sıradışı tema isteyen arkadaşların isteklerini karşılamayabilir belki ama simple tasarımları sevenler için güzel bir tema olabilir.

Neden sitemde Maroon teması kullanmalıyım?
  • Breadcrumb navigasyon özelliği vardır ve kesinlikle çalışıyor. Bunu site
    tongue.gif
    opho.org şeklinde googleda arayarak görebilirsiniz.
  • Benzer yazılar eklentisi kuruludur ve 2 sütun şeklinde görüntülenir.
  • Konu sonlarında pop-up paylaşım butonları yer alır.
  • Headerin alt kısmında aktif bir menü vardır, blogunuza eklediğiniz sayfalar oradan görüntülenir. Sayfa şeklinde görüntülemek istemediğiniz linkler için de headerin üstünde şık bir menü vardır.
  • Footer, header, sidebar ve diğer tüm kısımlarda uyumlu renkler.
  • Seo uyumlu yazı başlıkları ve yazı başlıkları altında yazıya ait yazar, etiket, tarih, yorum bilgileri.
  • 468x60 reklam alanı ve hemen altında tema ile uyumlu bir arama kutusu.
  • Ana sayfada özel şekilde görüntülenen yazıya ait resim ve yazıların hemen bitiminde devam eden devamını oku butonu.
Bunun gibi bir kaç özellik daha var onları görmek için demo adresine bakabilirsiniz.

Görüşmek üzere...

Önizleme - İndir