• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Lütfen Dikkatle Okuyunuz

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ, ÇOCUKLARINIZA OKUTUNUZ VE ÖĞRETİNİZ..

Ağzımızdan çıkan her kelimenin etkisi o kadar büyük ki, okuyup öğrenelim.

1- YAPAMAM; Bütün yapabilme imkanlarınızı kısıtladınız.
Başaracak güce sahip olsanız da artık başaramazsınız.

2- OLMAZ; Olabilecek olan bütün ihtimallerin önüne bir SET çektiniz. Olabilecek ihtimalleri de devre dışı bırakarak bloke ettiniz. Artık ne yaparsanız ne kadar çabalarsanız çabalayın sistem devre dışı. Yapamazsınız.

3- DEĞİŞMEZ; Böyle geldi böyle gider zihniyeti. Yapacak hiçbir gücünüz de kalmadı. Hatta daha da çektiniz negatiflikleri.

4- HER ŞEY ÇOK KÖTÜ; İşte bütün iyi ihtimalleri ve imkanları sildiniz. Hepsi uçtu gitti.

5- GÜVENMEM = KİMSEYE ve HİÇBİR ŞEYE; Güvene dayalı bütün kapıları kapattınız. Bütün güven veren şeyler sizden uzaklaştı gitti.

6- SEVMEM; Kalp merkezi bütün sevgi iletişimine dayalı şeylere kapandı. Kalp merkezi, duygular, hisler, sevgiye dair, sevgiye dayalı olan her şeye kapandı.

7- İNANMIYORUM; Hiçbir şeyin dolduramayacağı bir boşluk oluşturdunuz.

8- ŞANSSIZIM; Talihsizlikler yakanızı bırakmaz. İşleriniz ters gider, olacak işleriniz bir anda olmaz, herşey bozulur da bozulur. Şanssızım diyerek kötü şansı da çektiniz. Yani NEGATİF ÇEKİM KANUNU çalıştı.

9- HEP AYNI İNSANLAR, ARIZALAR, KÖTÜLER BENİ BULUR; Yeni insanların ve yeni işlerin hayatınıza girmesini bloke ettiniz. Yine NEGATİF ÇEKİM KANUNUNU çalıştırdınız.

10- HEMEN HASTALANIRIM; İşte yine kendi kendinizi hasta etmek için BAĞIŞIKLIK sisteminizi bloke ettiniz. İlaç şirketleri için potansiyel biri oldunuz.

11- KORKTUĞUM ŞEY BAŞIMA GELİR, AKLIMA GELEN BAŞIMA GELİR; Ben medyum gibiyim. Falanca zaman rüya gördüm. Kötü idi. Bak işte çıktı. Korkularınızın gerçekleşmesi için onu güçlendirdiniz.

12- BIKTIM USANDIM; Olumsuz her şey sürekli olarak üstünüze üstünüze gelmeye başlayacak.

13- NEYE ELİMİ ATSAM KURUR; Bereket kapılarını kapattınız. Rızık yok. Aşk yok. Para yok. Evlilik hayatı berbat. Yolda yürürken ayakkabınızın topuğu kırılır ya da arabayla giderken kaza yaparsınız.

14- İMKANSIZ; Ben asla başaramam. Yine NEGATİF ÇEKİM KANUNUNU çalıştırdınız. Ne kadar çalışırsanız çalışın başarılı olamazsınız.

15- BUNU ASLA AFFETMEYECEĞIM; Geçmişe takılı kaldınız ve artık özgür değilsiniz.