• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

KPSS 2017

cereeen

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Bu sene kpss ye girecekler sizce gy-gk için ne yapmalıyım. Çok fazla ezber ve detay var Gk-Gy ye sıkı çalışınca diğer dersler yetişmiyor bu kez.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
vallahi o sınava hiç girmedim elbet tecrübeli bir arkadaş çıkar :)

Sedefff

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Bu sene kpss ye girecekler sizce gy-gk için ne yapmalıyım. Çok fazla ezber ve detay var Gk-Gy ye sıkı çalışınca diğer dersler yetişmiyor bu kez.
Çok fazla ayrıntıya girme bence dediğin gibi ezber yapmaktan diğer derslere vakit kalmıyor. Hem eskisi gibi değil artık gereksiz detay sormuyor. Zaten bunu geçen sene gördük herkes ters köşe oldu. Bol bol soru çöz bence. Puan akademi bu sene sil baştan diye bir şey hazırlamış ben onunla çalışmayı düşünüyorum.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
hmm reklam kokan hareketler link vermediğin sürece sıkıntı yok umarım öyle bir hataya düşmezsin:)

Konular
43
MFC Puanı
6,600
Benim bildiğim kpss 2 senede bir olur çift rakamlı yıllarda. 2017 biraz zor.

sinem-a

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Çok fazla ayrıntıya girme bence dediğin gibi ezber yapmaktan diğer derslere vakit kalmıyor. Hem eskisi gibi değil artık gereksiz detay sormuyor. Zaten bunu geçen sene gördük herkes ters köşe oldu. Bol bol soru çöz bence. Puan akademi bu sene sil baştan diye bir şey hazırlamış ben onunla çalışmayı düşünüyorum.
Bende duymuştum 'sil baştan' kitaplarını. Dershanede çalışan bir arkadaşım tavsiye etti. Matematik kitabını bildiğim kadarıyla İlkhan Altunbüken hazırlamış.

Konular
0
MFC Puanı
390

Tabi gereksiz ayrıntı yok. Bir soru vardı seçeneklerde ki isimleri döneminde yaşayan siyasilere paşalara sorsan öyle birimi varmış derlerdi muhtemelen o kadar yüzeysel hazırlanmış sorulardı.