Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızılcıklı Doğum Günün Kutlu Olsun yivrum!! :)))

AngeLus

Rüzgarda Savruk Başına Buyruk
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    16
Milleeeet hadi toplanın akşama parti var :icon_smile_big:

Canım benim.. Neler yaşamadık ki beraber, kimi zaman çoğalarak, kimi zaman da azalarak.. Ve daha kimbilir nelerini yaşayacağız beraber:gozkirp:

Burada tanıdığım en makara insansın:icon_smile_big: Eh epeyce de çekemeyenimiz var:kas: kıskanılıyoruz:cool:

Niyseeemmm:misir:

Yivrum;
Kimi zaman her şey üst üste gelse de, hayat bazen çekilmez olsa da, insanlar hiç ummadığın şekilde karşına çıksa da, yorsa da bazen yaşam, zor gelse de yaşamak kimi zaman, her şeye rağmen yüreğinle her şeyin üstesinden gelecek güce sahipsin. İlerde çok zaman sonra arkanı dönüp baktığında yaşadıkların için şükredeceksin..

Kankaaam:E Doğum günün kutlu olsun.. İyi ki varsın.. Herşey gönlünce olsun :) :saril:

(Şımarma ulan:icon_smile_big: )

SeRDaR

İnsanın kullandığı ilk alet, başka bir insandır...
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
Eyvallah gözüm sağolasın. Ulan ne kadar yüzsüzsün. Hiç eli boş gelinirmi. İnsan bi yaş pasta 10 tane bira alır gelir. Püüü sana :D :D :D :D

Çok teşekkür ederim canım benim. Bende seni çok seviyorum...Valla çekemeyen anten taksın :) Diyecek pek bişey yok bu konuda. Herkesin kendi görüşü...:)

Her zaman yanımda oldun. Ama her zaman kötü gün dostu oldun. Canımsın...Sende iyki varsın !

Sindy

꧁༒ ♡ fσrum mєlєgí ♡ ༒꧂
Süper Moderatör
  • MFC Puanı
    63,591
b0b1afdb22rw1.jpg

1253377.gif

:candy: Doğum Günün KutLu oLSun Serdar HerŞey GönLünCe oLSun İyiki Doğdun İyiki warSın ;) ßay KızıLCıkLı NiCe MutLu YıLLara Canım ßenim :candy:

Ruya

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    28
Doğum günün kutlu olsun SerdaR .... İnşallah hayatının geri kalanın da karşına 2 yüzlü insanlar cıkmaz ..Ve tabi hayatta seni kimseye 2 yüzlü davranmak zorunda bırakmaz... İnşallah dün "kaka" dediğin insanlara bugün" cici" demek zorunda bırakmaz hayat seni ömrünün geri kalanında... Ve tabi ömrün seni , dün sevdiklerinin bugün düşmanın , bugün düşmanlarının yarın aşkların olmak durumuna zorlamaz ..Kalan ömründe düşünceğin tek şey hayatında ki "reel" başarıların olur umarım ...

ve inşallah bu dogum günü mesajım silinmez :D

mutlu yıllar ...

Sükût

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    115
Serdar doğum günün kutlu olsun.hayırlı ömürler dilerim..

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Forum Sorumlusu
Admin
  • MFC Puanı
    164,203
serdar doğum günün kutlu olsun dostum. şafak 87:)

EzeL

Asabi
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    13

Bizim sarhoşun doğumgünü demek.:)) Ee kaç bira bitti.:)

Serdar; Hep o temiz kalbinle ve neşenle insanlara tebessüm ettirmeye devam et tamam mı?

Doğumgünün kutlu olsun, Daha Nice Yaşlara..

MaRaBa

Onursal Üye
  • MFC Puanı
    10
İyiki doğdun yoksa bu alem sensiz ne edecekti kesin bira fabrikaları iflas ederdi :)

SeRDaR

İnsanın kullandığı ilk alet, başka bir insandır...
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    30
Doğum günün kutlu olsun SerdaR .... İnşallah hayatının geri kalanın da karşına 2 yüzlü insanlar cıkmaz ..Ve tabi hayatta seni kimseye 2 yüzlü davranmak zorunda bırakmaz... İnşallah dün "kaka" dediğin insanlara bugün" cici" demek zorunda bırakmaz hayat seni ömrünün geri kalanında... Ve tabi ömrün seni , dün sevdiklerinin bugün düşmanın , bugün düşmanlarının yarın aşkların olmak durumuna zorlamaz ..Kalan ömründe düşünceğin tek şey hayatında ki "reel" başarıların olur umarım ...

ve inşallah bu dogum günü mesajım silinmez :D

mutlu yıllar ...

Sağol Ruya. Merak etme Akla Karayı ayırt etmek benim için hiçte zor değil :) Kim real, kim sanal çabuk görüyorum. Sarrafı oldum bu işin kısaca. Benm yanımdakilerde görüyor zaten benim bu konudaki marifetlerimi :D Yinede sağol...

Üst Alt