• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kız Psikolojisi | Kız Tavlama Teknikleri (Dersler Halinde)

Konular
277
MFC Puanı
10
Kız Psikolojisi
Ama önce kız psikolojisi ve kızların tarihsel gelişim süreçlerine bir bakalım. Bu kız psikolojisi öyle menem bir şeydir ki üstat Freud bile kızların psikolojisini çözemediği için intahara teşebbüs etmiştir. Ama sonunda azmedip bunların psikolojisini çözmeyi başarmıştır. Freud'da aynı bizim gibi abazaydı. Hayatını anlattığı kitabındaki şu cümleler her şeyi çok iyi açıklar "...En uysal kadın hastalarımdan birini çektiği acılardan kurtarmıştım o gün,ipnozla sağlamıştım bunu , hastamın krizlerini geçmişteki nedenlerine bağlayınca bu çok zor işi başarmıştım. Ve hastam uyanır uyanmaz kollarını boynuma dolamıştı. Tam o sırada bir hemşirenin beklenmedik bir şekilde içeri girişi, aramızda tatsız bir soğukluğu önlemiş oldu; ama ikimizde o gün ipnoz tedavisine son vermeyi kararlaştırdık. " Bu satırlar tamamen Freud'dan alıntıdır. Bu site de zaten hayranı olduğum Freud'un teorilerini geliştirerek kurulmuş olunan hipotezlere dayanmaktadır.

Dediğimiz gibi kızların beynini okuyacaz ama kız psikolojisini tam anlamıyla özümsememiz lazım. Bakın bu kız milleti biz erkeklerden tamamen değişik bir düşünce sistemi içerisindedir. En önemli özellikleri gruplaşma ve bir şey yaparken bu gruba güvenmektir. Bu kızların hepsi kendilerine gruplar oluştururlar. Diğer gruplar tarafından dışlanmış kızlar uyuz olup kendilerine başka bir grup kurarlar. Ülkemizde metrekareye 8 kız grubu, 6 rock grubu düşmektedir. Yani bunlar o kadar çeşitlidir ki bunları tanımlayıp sınıflandırmak , rockçıları tanımlayıp sınırlandırmaktan çok çok daha zordur. ))) Ama biz kızları belli durumlarda verdikleri tepkilere göre sınıflandırmaya çalıştık.Kızların hangi durumlarda hangi tepkileri verdiklerini öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama değdi.Alın size en baba beyin okuma(!) yöntemleri.

Siz kızın yanında olağanüstü insan tribi çizeceksiniz.O yüzden kız söylemeden şıp diye durumu anlayıp sorunu çözün.Bunun için "Dur tahmin edeyim..." cümlesiyle başlayın ve ikinci kuralımızı uygulayın ve uydurun.
Kız onayladıktan sonra her zaman "Neden sorunun ne olduğundan bahsetmiyorsun?" olsun.Kız kesinlikle gerçek sorundan bahsetmeyecektir.Çünkü ortada sorun falan yoktur.amaç triptir.Ve kızlar bu tribe girmeden önce "Ulan bi tribe giriyoz ama birisi gelip sorarsa ne diycem?" diye düşünmezler.O yüzden kızın size vereceği en mantıklı ve tek cevap "Bilmiyorum,ya" olacaktır.Dikkat edin kız size bunları söylerken yüzünüze bakmaktan şiddetle çekinir.Ve sürekli etrafındaki şeylerle uğraşır,kağıt yolar,sigara üstüne sigara yakar ve tam bu esnada sizin hakkınızda bilinçaltında bir fikir oluşturur.
"Sanırım herkes senin üzerine geliyor.Kendini bu ağır baskının altında ezilmiş ve çaresiz hissediyorsun." diye devam edin.İşte bu cümle önceden düşünüpte kendine bir sorun bulmamış olan bu salaklar için çok güzel sanal bir sorundur.Kız sizi derhal onaylar ve "uffffff niye her şeyin sorumlusu ben oluyormuşum sanki?" diye size trip atıyor olduğunu iyiden iyiye belli eder.
Sorunu yaratan siz olduğunuza göre çözecek olanda sizsiniz.Şimdi soğukkanlılığınızdan hiç taviz vermeyerek "Ailenle aran nasıl" diye sorun."Hiç sorma, beni hiç anlamıyolar,neymiş ben şöyleymişim,böyleymişim, hep suçlu benim zaten" tribine girmemesi mucize olacaktır.
"Bak hepimizin ailemizle sorunları var,ama onları suçlarken onların senin yaşında olmadığını ve senin gibi düşünemeyeceklerini asla aklından çıkarma.Seni anlamalarını beklemen bile çok büyük bir hata." diyerek konuşmanızı sürdürün.Bu sırada kız sürekli sizi onaylayacak ama asla ve asla sizi dinlemeyecektir.Siz konuşurken kızın dikkat ettiği tek şey sizin ses tonunuz, hareketleriniz ve onunla ilgileniyor oluşunuzdur.Bu yüzden konuşmanın bu kısmında olabildiğince uydurun.Kız zaten şu sıralarda sizden hoşlanmaya başlamıştır.Sizin olayınız garantilemek. Bunları her kıza uygulayabilirsiniz.Sorun çıkmayacaktır emin olun. Bu taktikleri öğrendiğinize göre artık kız hakkında her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz.
Kızla Tanışma

Tanımadığımız kızları tavlayabilmek için önce tanışmamız gerekmektedir. Öncelikle kesiştiğiniz fakat tanımadığınız bir kızla tanışacağınıza değinelim. Yine her ne olursa olsun kızın bulunduğu ortama gireceksiniz. Size tavsiyem kızın arkadaşlarından biriyle arkadaş olup onun vasıtasıyla kıza zıplamanızdır. Yani bir örnek vermek gerekirse : Mesela kantinde bir kız gördünüz ve çok hoşunuza gitti hemen kızı bi kaç tenefüs boyunca takibe alın ve etrafındaki tiplere çok dikkat edin. Sınıfını/bölümünü falan öğrenin. Sonra yine çıkışta çaktırmadan kızı takip ederek hangi serviste olduğunu öğrenin. Ve daha sonra da kızı tanıyan birilerinden bi kaç bilgi alarak kız hakkında toplayabileceğiniz maximum bilgiyi toplayın. Daha öncede söylediğimiz gibi kızlar asla tek başlarına bir yere gitmezler. O yüzden siz ne kadar cesur olursanız olun kızın yanına gidip konuşamazsınız. Ama kızın başka bir arkadaşı ile tanışmışsanız eleman kızın yanındayken onun yanına gidip "naber napıyon? Beni arkadaşlarınla tanıştırmıycakmısın?" muhabbeti yaparak kızla tanışın. Kızın adını öğrenir öğrenmez " aaa ne kadar güzel bir isim peki bir anlamı var mı?" klasik geyiğini yaparak kızın zeka seviyesini ölçün. "Evet karda açan beyaz çiçeğin tepesinde güneşlenen bok böceği demekmiş" tarzı bir cevap verirse(ki verir) o kızı kesin tavlarsınız. Kızla tanıştınız yakınlaşma bir sonraki konu. Ama bu taktik lisede işe yarar.Üniversite de ne yapacaz? Üniversiteli Kızlar Diyelim ki üniversiteye geleli aylar oldu ama siz daha bi tane bile kız tanımıyosunuz! Öncelikle bilmeniz gereken üniversiteli kızların hangi psikolojik durum içerisinde olduklarıdır. Bu kızların büyük bir çoğunluğu tüm lise hayatları boyunca "ulan dur şu üniversiteyi bir kazanana kadar derslere veriyim kendimi kazandıktan sonra istediğim çocuklan çıkarım,zaten üniversite erkek kaynıyo" mantığı güderek ve başka bir şehire gelerek üzerlerindeki ezici aile baskısından kurtulmuşlardır. Bu da bir kaç noktaya dikkat edersek üniversitede de tavlanamıycak kız olmadığını gösterir. Şimdi hangi bölümde okuduğunuzu bilmiyorum ama size söyleyebileceğim tek şey Edebiyat fakültesi kız açısından en bereketli bölüm olduğundan bahsedebilirim (Hayır güzelim fen fakültesinden edebiyata yatay geçiş yapılamıyo ))) Size ilk tavsiyem gidip herhangi bir dersine girmenizdir. Yüzlerce kişilik sınıfta kimsenin dikkatini çekeceğinizi sanmıyorum. Önünüze kağıt felan gelirse uyduruk bi ad yazıp imzalayın. Mutlaka bi kaç kızla tanışırsınız. Tenefüste edebiyat kantininde takılmakta faydalı bir davranıştır. Bi kızı gözünüze kestirin. Daha sonra bi şekilde kızla tanışın (ne şekilde diye bişey dudum sanki!)Mesela elinize kalem kağıt alın ve bi kız grubunun masasına oturmak için izin isteyin. Sonra sitemizde anlatılan kız özelliklerini aklınızdan çıkarmayarak şu yalanı uydurun :" Kızlar benim yardıma ihtiyacım var ricam etsem bana yardım edermisiniz." Kızlar meraklanıp "ne ki?" diye soracaktır." "Ben üniversiteli kızların sosyopsikolojik gelişim süreçleri ve postmodern çağın kızlar üzerindeki etkileri konulu bir tez hazırlıyorum.Sizinle konuşup düşüncelerinizi alabilirmiyim?" sorusu çok masum ve kimsenin aklına kötü bir şey getirmeyecek bir sorudur. Kızlar mutlaka kabul edecektir. Şimdi kızlara şunu söyleyin " Aslında size soracağım bir kaç soru var. He bu arada ben tamer isimlerinizi alabilirmiyim?" Ve kızların isimlerini kağıda yazın.Unutmazsınız. Neyse bi kaç soru sorun ne biliyim ne tarz müzikler dinliyonuz, ailenizle birlikte mi yaşıyonuz, erkek arkadaşınız var mı, sizce millenyum nedir,internet kullanıyor musunuz vb sizin için stratejik bilgileri kıza sorun. Daha sonra başka bir gün kantinde bu kızlardan birini bekleyin. gördüğünüz anda selamlaşın falan. Teze yardımcı olduğu için tekrar tekrar teşekkür edin ve muhabbet ortamı yaratın. Kızla tanıştınız şu an. Ama siz ben bunu yapamam veya nereye kadar böle devam edebilirim ki diyosanız (ki ikincisinde haklısınız en fazla 5-6 kızdan sonra taktik bayar) alternatif yöntemlerde var tabiki.
Mahalledeki Kızlar

Bir Kıza Nasıl Yakınlaşılır
Kızlara nasıl yakınlaşacağınız bir ilişkiye başlamanın ilk ve de en önemli adımı. O yüzden dikkatli okuyun. Kızlara her şekilde yakınlaşabilirsiniz. Kızlarla her şekilde yakınlaşabilirsiniz. Şunu aklınızdan çıkarmayın : Bu kızlar salak değil mi? Öyleyse siz bir salakla konuşmaktan niye tırsıyosunuz? Hayvanat bahçesindeki maymunla iletişim kurarken tırsıyomusunuz? Hayır!Neden? Çünkü siz maymundan her açıdan 1000 lerce kat daha üstün olduğunuzu biliyorsunuz. Kızlarında maymundan pek farkı yok yani )))) Tırsmayın! Şimdi gelelim taktiklere... "Kitabına bakabilir miyim?" taktiği: Özellikle liseli kızların bir kısmında sınıfta kitap okuma(!) gibi bir hareket gözlenir. Bu kızlar entel görünmeye çalışarak karizma yapmaya çalışırlar. Genelde gözlükleri vardır. Ve saçlarını tepeden toplarlar. Böyle bir kız gördüğünüzde yapılacak tek bir şey vardır. Kızın yanına gidip , aşağılayıcı bir şekilde "Kitabına bakabilir miyim?" diye sorun. "Hayır bakamazsın" diyenine daha rastlamadım. Kitabı alıp inceledikten sonra kıza geri verin.Kitabın türü mesela roman diyelim kıza "Romanları sever misin?" diye sorun. " evet,hem de çok..." falan gibi şeyler saçmalayacaktır. Hemen " Hayal gücün çok kuvvetli olmalı " diyin. Bu salak hemen atlayıp " Evet, sürekli hayal kurarım zaten " falan diye zırvalamaya devam edecektir.Biraz götünü kaldırmak lazım. " Hayal gücü zeka ile doğru orantılıdır...Benim de çok kuvvetli bir hayal gücüm var...Çok severim o yüzden romanları.Hatta bir hayal dünyası yarattım kendime bu aptal dünyadan farklı, tamamen benim fantezilerimden oluşan bir dünya burası ve zamanımın çoğunu burada geçiriyorum" diyin.Aha işte yine bir taşla kuş katliamı yaptınız. Durmayın...Uydurmaya devam edin " Şunun kitabını okudun mu? Bunun kitabı çok güzel" falan diye muhabbeti iyice abartın. Sizin kitaplarla alakanız olduğunu sana kızın bu andan itibaren size olan ilgisi artarak büyüyecektir. Çünkü bu salaklar çok kitap okuyan erkekleri bi bok sanarlar. Neyse kıza " Bak şunu kitabını okudun mu? İnanıyorum ki çok hoşuna gidecek. Mutlaka okumalısın!İstersen yarın sana getireyim" diyin. "Şunun" kısmına söylenebilecek uygun bir yazar ve kitap adı bulun
Sonrada ertesi gün kıza o kitabı götürün.Kızla bir sürü muhabbet kurdunuz artık gerisi kolay. Paso geyik yapıp kızı tavlayacaksınız. Tabi önce bu siteyi sonuna kadar okumalısınız. Walkman'ini versene yada ne dinniyosun kız? Taktiği: Bu taktik ise sürekli walkman ile dolaşıp müzik dinleyen kızlara yakınlaşmanız için üretildi. Bu tarz kızlar genellikle sürekli müzik dinlerler. Böyle bir kız tavlamaya çalışıyorsanız önce bir iki gün kızı uzaktan ve fakat göstere göstere kesin ve sonra yanına yaklaşıp " walkmanini alabilirmiyim?" diye sorun. Kız verirse içinde çalan kaset hakkında yorum yapmaya başlayın.Mesela kız Soner Arıca dinliyorsa hmen kıza Soner Arıca'yı ne kadar sevdiğinizden falan bahsedin." Başka kimleri dinlersin " diye sorun. Kız size şakır şakır döktürecektir. Söylediği şarkıcıların adlarını sakın unutmayın ve o şarkıcılar hakkında her türlü bilgiyi edinin. Hatta gidip kasetlerini falan alın. Sonrası kolay.Ertesi gün siz kızı tekrar walkman dinlerken bulacaksınız, yanına gidip " ne dinniyosun?" geyiği yapın. Muhabbete girin. Saydığı bütün şarkıcıları hatırlıyorsunuz zaten. Ama kız burada size "Sende Tarkan'ın son kaseti var mı?" gibi salak bir soru sorarsa hiç tereddüt etmeden " var tabii,olmaz mı!" diyin. Kız " getirsene yarın ban" diyecektir. "Tamam getiririm " diyip ,hemen o akşam en yakın müzik marketten Tarkan'ın son kasedini alın. Teybe koyun ve sabaha kadar sesi tamamen kısarak çalın. Kasedin kağıdını biraz buruşturun, ve kasedin dış kabını evdeki eski kasetlerden biriyle değiştirin.Bunları yapmanızın tek nedeni kızın kasedi yeni aldığınızı anlamasını engellemektir. Anlarsa asla o kızla çıkamazsınız. Ya da hiç kaset masrafına girmek istemiyorsanız " Bende Tarkan'ın full MP3 'ü var " yalanını uydurun.Kız asla "iyi o zaman yarın getir senin harddiski" demeyecektir.Bi gün eve gelipte bilgisayarda Tarkan'dan eser olmadığını görüp sorarsa da " Ya sorma daha yeni format bastım makineye, 4 Gb'lık MP3 arşivim gitmiş sen ne Tarkan'ın dan bahsediyon?"diye bi yalan uydurursunuz olur biter ))) Kötü gözüküyosun biraz konuşalım mı?Taktiği: Daha sonra Yavşama bölümünde de değineceğimiz bir konudur bu. Ama burada açıklanması gereken yerleri de açıklamadan geçmeyelim.Kızlar hayatlarının %90'ı nı sıkılarak geçirirler.Bunlar sürekli sıkkındır yani. Bunun nedenini bulmak zor değil.Siz şu an beyninizin ortalama %10-12 sini kullanıyorsunuz.

Konular
227
MFC Puanı
540
:D bence boş bir kızın aklından geçenleri kolay kolay anlatamazsin iz :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
:D bence boş bir kızın aklından geçenleri kolay kolay anlatamazsin iz :)

Kesinlikle katılıyorum bir kızın aklından geçenler kolay kolay anlaşılmaz eee nedemişler şeytana bile PAPUÇ'u ters giydirirler...

Erkekler basit mekanizma kurarsın devam ama kızlar öylemi : )

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Abi o işi çok zor ya bu olayı çözebilen bir prof daha olmadı ne yazıkki :) :)

Konular
18
MFC Puanı
120
Burdan Şunu Anlıyorum Kızlar Çözülemeyen Bir Paradox :p

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
şu an durumu çözdün :)