• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kitap önerisi-Yükseliş

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Stephen King’in kurgu kasabası Castle Rock yine çok ilginç bir hikayeye ev sahipliği yapıyor.

Oldukça tekinsiz bir yer olan ve yer yer Rock olarak anılan bu kasabanın sakinlerinden Scott Carey ve onun akıl almaz hayatına davet ediliyoruz.

Zayıflamaya başlayan Carey başlarda bundan oldukça memnunken zamanla bunun normalin dışında bir durum olduğu gerçeği ile başa çıkmak zorunda kalıyor.

Tartıda kiloları uçup giderken iç dünyasındaki hesapları kapatmaya çalışan bu adamın başına gelenleri okurken kendinizi huzursuz hissediyorsunuz.

Hikaye, bütünselliğini koruyan örgüsü, kasaba sırları ve dokunaklı finali ile klasik bir King imzası taşıyor..💜…”Yükseliş”e geçerken kemerlerinizi sıkı bağlayın derim..belli mi olur.. belki soğuk bir kuzey rüzgarı sizi de narin kollarına alır.
IMG_4171.jpeg

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,720
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Teşekkürler

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,720
Rica ederim

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Kingin uyarlama fimleri güzel oluyor hatırımda bir kaç iyi filmi vardı. Çok okuyan biri değilim ama geçen senelerde hayatı emen karanlık kitabını almıştım 50 ila 60. sayfa arasında bıraktım. Aslında çok fazla kitabım var heves edip aldığım ama okumuyorum duruyor genelde :D Bir gün bu okuma alışkanlığını kazanmam lazım.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Kingin uyarlama fimleri güzel oluyor hatırımda bir kaç iyi filmi vardı. Çok okuyan biri değilim ama geçen senelerde hayatı emen karanlık kitabını almıştım 50 ila 60. sayfa arasında bıraktım. Aslında çok fazla kitabım var heves edip aldığım ama okumuyorum duruyor genelde :D Bir gün bu okuma alışkanlığını kazanmam lazım.
King bambaşka bir evren. Eğer doğru yerden başlarsan sen de bir parçası oluyorsun tabii. Kitap okuma alışkanlığı için günde 20 dakika ile başlayabilirsin aslında.. her hafta üzerine 5 dakika koyarak ilerleyebiliyor. En kısa sürede bir yerlerden başlaman dileğiyle