• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karşınızda Megaforumun Kızları :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Ben sevgi ve adalet için mücadelen eden Ay Savaşçısı'yım, seni cezalandıracağım!"

ooo Sailor Moon en sevdiğim :D

bana da Chibi Usa gelmiş (küçük ay savaşçısı) ;p
Usagi ve Mamoru'nun gelecekten gelen kızı olan Chibiusa'nın gerçek adı Usagi Tsukino'dur. İkinci sezonda gelecekten annesini kurtarmak için Sailor Moon'un Gümüş Kristal'i almak için gelir, serinin sonunda geleceğin Gümüş Kristal'inin kendi vücudunda bulunduğunu öğrenir. Sonraki sezonda savaşçı olarak eğitim görmek için Küçük Ay Savaşçısı( Sailor Chibi Moon) olarak gelir. İlk başlarda yirminci yüzyılda annesi olacak olan Usagi ile iyi geçinemez ve ondan daha olgun olduğunu belirtir. Ancak zaman geçtikçe birbirlerine olan bağ güçlenir. Otuzuncu yüzyıldaki annesi gibi bir hanımefendi olmak ister.
:D

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Hatunlar nasılsınız :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Eline sağlık Sindy :)
Dem çok ufakmışın :)
Sezo parçalayacak gşbi duruyon :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Ben sevgi ve adalet için mücadelen eden Ay Savaşçısı'yım, seni cezalandıracağım!"

ooo Sailor Moon en sevdiğim :D

bana da Chibi Usa gelmiş (küçük ay savaşçısı) ;p
Usagi ve Mamoru'nun gelecekten gelen kızı olan Chibiusa'nın gerçek adı Usagi Tsukino'dur. İkinci sezonda gelecekten annesini kurtarmak için Sailor Moon'un Gümüş Kristal'i almak için gelir, serinin sonunda geleceğin Gümüş Kristal'inin kendi vücudunda bulunduğunu öğrenir. Sonraki sezonda savaşçı olarak eğitim görmek için Küçük Ay Savaşçısı( Sailor Chibi Moon) olarak gelir. İlk başlarda yirminci yüzyılda annesi olacak olan Usagi ile iyi geçinemez ve ondan daha olgun olduğunu belirtir. Ancak zaman geçtikçe birbirlerine olan bağ güçlenir. Otuzuncu yüzyıldaki annesi gibi bir hanımefendi olmak ister.
:D

Bukiş bana gecmişi hatırlattın hiç kacırmadan hergün izledigim cizgi filimdi yaa :p

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Minako Aino - Sailor Venus (Venüs Savaşçsı) Qasemm :))))

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Yok yaa sen de bunların erkeklerini yap forum beyleri ne :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı