• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Karos Returns

Konular
105
MFC Puanı
0
Güzel bir mmorpg daha. Fakat sıkıcı olabiliyor. En azından 1 2 hafta idare eder diye düşünüyorum.

Oyunda karakter sınıflarında kız erkek seçemiyoruz. Örneğin rogue erkek iken, sorc kız oluyor. Bence oyunun eksisi olmuş durumda bu oyun. Benim en sevmediğim kısımdır şahsen.

Oyunda 10. levelde 2.meslek seçiliyor. Her karakterde iki mesleğe ayrılıyorlar. Örneğin ben rogue oynuyordum, 10.levelde ya Duelist(2 kılıç kullanıyor) yada Assasin(iki dagger) kullanıyor. Ama bundada eksi durumda olan kısım şu bence, mesleği alırken 10.000 lira vermemiz gerekiyor. Paranız yoksa atlayamıyorsunuz.

Oyunda bir ok sistemi mevcut. Görevlerin yerlerini gösteriyor kısaca. Bu güzel olmuş. Ayrıca otomatik gitmede mevcut. Buda oyunun artılarından.