• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafes sistemi

Konular
443
MFC Puanı
0
Kafes Sistemi-nin Tanımı

Kafes Sistemi oyuncuların birbirlerine meydan okuduğu, turnuva yapısına sahip olan bir sistemdir. Önemli olan en çok adamı vurmak değil, en çok Kafes Puanını toplamaktır. Yukarıdaki rakamlara ait açıklama aşağıda mevcuttur.

1. LP: Karşılaşmalardan kazandığınız Kafes Puanınızı gösterir. Ne kadar çok karşılaşma kazanırsanız Kafes Puanınız o kadar yüksek olur.Kafes Puanınız arttıkça, yapacağınız yeni maçlarda kazanacağınız Kafes Puanı, daha düşük olacaktır. Bu yüzden Kafes Puanı sıralamasında zirvede kalmanız için daha çok maç yapmanız ve bunları kazanmanız gerekiyor.
2. Uyarı Panosu: Bu panoda Kafes Sisteminin aktif olduğu tarihi, şampiyonların kazanacağı ödülleri ve Kafes Sistemi ile ilgili uyarıları görürsünüz.
3. Rütbe: G Sisteminin bitmesinin ardından kazanan ilk 3 oyuncunun oyun içi isminin yayınlanacağı bir tablodur.
4. LP sıfırlama tarihi: Bir önceki Kafes Sisteminin, Kafes Puanlarının sıfırlandığı tarihi gösterir.
5. Eşleşme Başlasın: Kafes Puanı için size uygun olan rakibi bulmanıza yarar.
6. Kullanıcı Bilgileri: Bu ekrandan herhangi bir oyuncuyu seçebilir ve meydan okuyabilirsiniz. (Bu şekilde yapılan meydan okumalar size Kafes Puanı kazandırmayacaktır.)

Oyun Listesi

Oyun listesi ekranında sadece yapılan müsabakaları izleyebilirsiniz. Burada sadece izleyici modu aktiftir.

Rakip Bulmak

1. Karşılaşmak istediğiniz rakibin Kafes Puanı aralığını seçebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz gibi bir rakip bulabilirsiniz.
2. Hangi harita/mod ile oynamak istiyorsanız ona göre oda aratabilirsiniz.
3. Son olarak butonuna basıp rakip aramaya başlayabilirsiniz.

Heisttre

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Eskiden çok oynardım bu oyunu sonra mstarı gördüm betasından beri oynamaya devam ediyorum çok zevkli :D