• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadınların Trip Atmalarına Zemin Hazırlayan Erkek Davranışları Neler?

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Kadınlar yer yüzündeki en güzel bulmacalardan bir tanesidir. Bir bilmece gibi sırlarla dolu karakter labirentlerine girmeye çalışan çoğu kişi kaybolup gider. Peki kadınları triplere zorlayan erkek davranışları nelerdir..

1) İlgisiz olmanız

İlgisiz bir erkek karşısında kadınların çoğu haklı olarak trip atarlar. Kaldı ki trip kadının en güzel süslerinden birisidir şahsen ben baya yakıştırıyorum dozunda olduğu müddetçe..

2) Kıskandırmaya çalıştığınızda

Sakın ola bir kadını kıskandırmaya çalışmayın! Sonuçları ağır olur, kıskanan kadın yaralı aslan gibidir ne zaman saldıracağı belli olmaz.

3) Umursamaz davrandığınızda

Sizin görmediğiniz ufak ayrıntılar kadınlar için puzzle gibi birleştikçe anlam kazanır.Kadınların hissiyatlı yaklaşımları onlar kalp gözlerini açıp olaylara daha hakim olmasına olanak sağlar.

4) Ondan bir şey sakladığınızda

Kadın anlar bilir ve çoğu zaman susar;kadın susuyorsa unuttu demeyin sakın! Sizin açıklamanızı bekliyordur anlasalar bile susarlar söylediğim gibi..

5) Onu gereksizce kıskandığınız da

Kadın kıskanır tehlikeli olur erkek kıskanır, "bana güvenmiyor musun?" olur. Ahh bu erkeklerin işi çok zor alın size bir trip daha. Dozunda kıskançlık iyidir her iki taraf içinde..