• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kadınların Nefret Ettiği Erkek Giyimi

Konular
593
MFC Puanı
840
Erkeklerde yanlış giyinerek şıklıklarına gölge düşürebiliyor.

Kadınların nefret ettiği erkekler tipleri

Parlak takım elbise

Parmak arası terlik​

Göğsü açıkta bırakan geniş yaka

Deri pantolon

Gümüş takılar

Sivri burunlu ayakkabılar

Harem Pantolon

Kısa şort

Kot pantolon üstüne giyilen uzun bot

Slogan Tişörtler

Kısa kollu gömlek

Beyaz Çorap

Degaje yaka

Plastik ayakkabı

Gösterişli kemer tokaları

Bol paça kot

İki kulağa takılan küpe

Uzun çoraplar

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Bayan şortundan farksız bu

Erkek adam bu kadar kısa şort'ta giymez böyle dar cekette giymez bi git yaa tipitip

Deniz35

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
0
başkası adına konuşamam ama ben klasik kıyafetin atında bile klasik ayakkabıya katlanazken spor kıyafetin altında klasik ayakkabı giyen adamlardan hiç hoşlanmıyorum. ben sanırım rahat giyimi sevdiğimden erkekte de rahat giyimi beğeniyorum. Sporthink diye bir site keşfettim. tüm marka orjinal süper ayakkabıların olduğu ve çok beğendim. spora yazıldım da spor ayakkabı alacağım. nike air max almak istiyorum. spor ayakkabının rahat kavramı air max için söylenir ya. şahane bir de rengarenk çok hoşlar.

Kardiii

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
başkası adına konuşamam ama ben klasik kıyafetin atında bile klasik ayakkabıya katlanazken spor kıyafetin altında klasik ayakkabı giyen adamlardan hiç hoşlanmıyorum. ben sanırım rahat giyimi sevdiğimden erkekte de rahat giyimi beğeniyorum. Sporthink diye bir site keşfettim. tüm marka orjinal süper ayakkabıların olduğu ve çok beğendim. spora yazıldım da spor ayakkabı alacağım. nike air max almak istiyorum. spor ayakkabının rahat kavramı air max için söylenir ya. şahane bir de rengarenk çok hoşlar.

Merhaba deniz. sporthink i ben duymamıştım. bir de oradan bakayım air max lerin fiyatlarına. teşekkürler

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
pembe renk erkeklere hiç yakışmıyor

beyaz çorap

zincirli kolye

abartılı dövmeler

aslında saymakla bitmezzz de bu kadarı kafii şimdilik :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
kapalı mekanda güneş gözlüğü takan erkek kadar irrite etmedi şimdi bunlar beni .s.s