• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kabil'de kitap satan bir kız

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380

Kabil'de kitap satan bir kız sevgilisinin geldiğini gördü, bu sırada babası da yanında duruyordu.

Kız sevgilisine, "Alman yazar Yorg Daniel'in " Baban evde mi? " kitabını almaya geldin galiba?"

Arkadaşı, "hayır ben ingiliz yazar Tomas Munis'in "Seni nerde gorebilirim " kitabını almaya gelmiştim."

Kiz; "o kitap yok ama ABD'li yazar, Patrice Olfer in "Elma ağaçlarının altında " kitabını önerebilirim."

Arkadaşı; "Çok güzel! Belçika'lı yazar Jean Barner in "5 dakika sonra ararım " kitabını yarın getirebilir misin?"
Kız; "Memnuniyetle. Ayrıca Fransız yazar Mishel Daniel'in "Asla yanlız bırakmam " kitabını da öneririm."

Bu konuşmadan sonra babası, "bunca kitap çok değil mi?
Bunların hepsini okuyor mu?"

Kız "evet baba, o çok zeki çocuk hepsini okur."

"Benim çok güzel ve sevimli kızım,
öyleyse ona Hollandalı yazar, Frank Martinis'in "Ben geri zekalı değilim " kitabını da öner.

Ayrıca kızım sen de,
Rus yazar Muris İstanković'in "Amcan oğluyla evlenmeye hazırlan" kitabını mutlaka okumalısın."

Konular
91
MFC Puanı
1,220

Kabil'de kitap satan bir kız sevgilisinin geldiğini gördü, bu sırada babası da yanında duruyordu.

Kız sevgilisine, "Alman yazar Yorg Daniel'in " Baban evde mi? " kitabını almaya geldin galiba?"

Arkadaşı, "hayır ben ingiliz yazar Tomas Munis'in "Seni nerde gorebilirim " kitabını almaya gelmiştim."

Kiz; "o kitap yok ama ABD'li yazar, Patrice Olfer in "Elma ağaçlarının altında " kitabını önerebilirim."

Arkadaşı; "Çok güzel! Belçika'lı yazar Jean Barner in "5 dakika sonra ararım " kitabını yarın getirebilir misin?"
Kız; "Memnuniyetle. Ayrıca Fransız yazar Mishel Daniel'in "Asla yanlız bırakmam " kitabını da öneririm."

Bu konuşmadan sonra babası, "bunca kitap çok değil mi?
Bunların hepsini okuyor mu?"

Kız "evet baba, o çok zeki çocuk hepsini okur."

"Benim çok güzel ve sevimli kızım,
öyleyse ona Hollandalı yazar, Frank Martinis'in "Ben geri zekalı değilim " kitabını da öner.

Ayrıca kızım sen de,
Rus yazar Muris İstanković'in "Amcan oğluyla evlenmeye hazırlan" kitabını mutlaka okumalısın."

amca oğlu ne ya :D :f3:

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471
MFC Puanı
116,380
Napsın adam bakmış bunlar öyle diyo oda onu demiş :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,471