• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İtiraf ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
her forumda vukuat D buranında altına dinamit yerleştr,p ucurursun artık tecrube sahbi olmussun :D
Yok yaf inan hiç vukuatım yok :)
Aha bak son foruma sakil le hamra hoca şahit.
Forumların yüzde 90 ı eleştiriye tahammülsüz ve ego tatmini için durulan mekanlar :) de bende eleştirmeden yapamıyorum :)
Zamanla tanırsınız :)
Kendi halinde Bir Haber ve Yayın editörüyüm sezen :)

Haber Editörü ve Yayın editörü tanıdıysan hiç bilirsin ki limseye zararları olmaz ama adaletsizliğe başkaldırırlar :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
way Sakil vay kıza fırca atıyoruz sınava gircen ders yap diye baska yerlerde geziyormus kırdım bacaklarını :D hiç editör tanımadım ben gibi gariban üye nerden bilsin üst kodamanları :D

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Qasem ben StigmatA ya cevap veriyorum :D sende bir sıkıntı var ama hadi hayırlısı bakalım. :D bölüm olarak veya oyun olarak ikisi de aynı duruma düşecek.
Nasıl bir sıkıntı?
StigmatA ya da ben sormuştum...
Sorun olarak algıladığın birşeyler varsa yazılan hermesajı didik didik edersin. Sorunluysa gereğini yaparsın usta...
Huzur bozmaya değil, sıkıntı vermeye yada sorun olmayada gelmedim.
Rahatsız oluyorsan çıkış yapabilirim :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,890
nedir uleyn benle alıp veremediğiniz:p

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Nasıl bir sıkıntı?
StigmatA ya da ben sormuştum...
Sorun olarak algıladığın birşeyler varsa yazılan hermesajı didik didik edersin. Sorunluysa gereğini yaparsın usta...
Huzur bozmaya değil, sıkıntı vermeye yada sorun olmayada gelmedim.
Rahatsız oluyorsan çıkış yapabilirim :)

Huzur bozmaya sıkıntı vermeye geldiğini düşünmüyorum.Hayır rahatsız olmuyorum.Bilakis sizin gibi kaliteli arkadaşlar oldukça biz seviniyoruz.Başımızın tacısınız.

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Huzur bozmaya sıkıntı vermeye geldiğini düşünmüyorum.Hayır rahatsız olmuyorum.Bilakis sizin gibi kaliteli arkadaşlar oldukça biz seviniyoruz.Başımızın tacısınız.
Estağfirullah...
Usta ozaman nasıl bir sorun olabilirki...
Yukarda bahsettiğim itiraf burayla alaklı değil. Herhalde sen konuk bölümüne takıldın. Evet Liberta olarak sen konuk olmamı üstedin bende yeniyim kimseyi tanımıyorum, zamanla diye red ettim. Ama bundan dolayı ne sen ne başkası bana tavır almadı.
İtirafta bahsetiğim yer Forumsaldı ( reklam olduğu için okuduktan sonra silerseniz usta). Sizinle alakalı bişey yoktu :) Aksine forumu sevdim ve bir sorun görmüyorum. Kendimdede sorun görmedim hiç :)
Sanırım tanımak için birbirimize zaman vermeliyiz.
Galiba oyunları fazla abarttım ama amacım forumun canlanmasıydı. :) Sanırım bunuda başardım. Oynamama kararı aldım zaten :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Estağfirullah...
Usta ozaman nasıl bir sorun olabilirki...
Yukarda bahsettiğim itiraf burayla alaklı değil. Herhalde sen konuk bölümüne takıldın. Evet Liberta olarak sen konuk olmamı üstedin bende yeniyim kimseyi tanımıyorum, zamanla diye red ettim. Ama bundan dolayı ne sen ne başkası bana tavır almadı.
İtirafta bahsetiğim yer Forumsaldı ( reklam olduğu için okuduktan sonra silerseniz usta). Sizinle alakalı bişey yoktu :) Aksine forumu sevdim ve bir sorun görmüyorum. Kendimdede sorun görmedim hiç :)
Sanırım tanımak için birbirimize zaman vermeliyiz.
Galiba oyunları fazla abarttım ama amacım forumun canlanmasıydı. :) Sanırım bunuda başardım. Oynamama kararı aldım zaten :)

yaw sen hayla anlamadın ben onu espri mahiyetinde söyledim tabiki kafanıza takılan soru/bir istek olduğunda elimizden geleni yaparız. ben o konuyla ilgilenicem üst yönetimle bir görüşeyim.

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Ben simdi itirfaı buraya mı yapayım oyuna mı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...