• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iPhone’da ‘WhatsApp’ kullananlara sürpriz!

Konular
625
MFC Puanı
10
Apple’ın eylül ayında yayınlanması beklenen ‘iOS 9’ işletim sistemi için büyük yenilikler hazırlayan WhatsApp, iPhone kullanıcılarına özel birçok yenilikle geliyor…
iphoneda-whatsapp-kullananlara-surpriz-138686.jpg

Geçtiğimiz ay düzenlenen Apple’ın geliştiriciler konferansında tanıtılan mobil işletim sistemi iOS 9 için ünlü uygulamalar da kolları sıvadı. Eylül ayında çıkması beklenen yeni yazılıma uygun hale gelmeye başlayan uygulamalardan ilki WhatsApp oldu. Peki WhatsApp iPhone kullanıcıları için ne gibi sürprizler hazırladı?

Hızlı yanıtla özelliği geliyor

iOS 9 için geliştirilen özel WhatsApp sürümünde artık hızlı yanıtla özelliği olacak. Android’li telefonlarda görmeye alışık olduğumuz bu özellik sayesinde gelen mesaj küçük bir ekran sayesinde çok daha hızlı şekilde yanıtlanabilecek. Ayrıca farklı kişilerden gelen mesajların tümünü aynı anda ‘okundu’ yapmak da mümkün olacak.

Kişiye özel bir uygulama olacak

WhatsApp, yeni sürümünde daha kişiye özel bir görünüme sahip olacak. Örneğin farklı kişilerden gelen mesajlara farklı sesler atayabileceksiniz. Böylelikle telefonunuz cebinizdeyken bile mesaj geldiğinde bu mesajın kime ait olduğunu uyarı sesinden anlamanız mümkün olacak. Diğer bir kişiye özel yenilik ise artık konuşma ekranında arka plan fotoğrafını sizin belirleyebilecek olmanız.

Jay

Konular
41
MFC Puanı
60
bu dediklerim Blackberry 10 'da var 2 senedir :) daha yenimi gelio size :D

Konular
48
MFC Puanı
2,220
valla şuan ne androidde nede ios 9 da olmayacak özelliklerde whatsapp kullanıyorum bunların hiç biri beni tatmin edemez ;)