• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İlişkide neden kızlar herşeyden haberdar olmak isterler?

Konular
14
MFC Puanı
170

Bukadar kotu yani vay arkadas neymissin :D

yani bide alışkanlıklar var 20li yaslarda belki .. yolu yarıladık kısaca evlendim 2 seneye öldük gittik yazık değilmi e cocuk olur allah verirse o zaman gozum arkada kalır :D bide ben buket seviyorum tek çiçek tasvip etmiyorum :D gül olsa begonya nın hatrı kalır o olsa funda sı o olsa orkidesi ;):D evlilik iyidir ama evlenen sen değilsen sozune katılanlardanım:D

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
yani bide alışkanlıklar var 20li yaslarda belki .. yolu yarıladık kısaca evlendim 2 seneye öldük gittik yazık değilmi e cocuk olur allah verirse o zaman gozum arkada kalır :D bide ben buket seviyorum tek çiçek tasvip etmiyorum :D gül olsa begonya nın hatrı kalır o olsa funda sı o olsa orkidesi ;):D evlilik iyidir ama evlenen sen değilsen sozune katılanlardanım:D

20 li yaslar derken Yasin Kac ? Allah askina 17 18 deme bak .:D

Konular
14
MFC Puanı
170

20li yaslar diyince bi an dumur oldum
ayrica bu yastan sonra evlenme bosver emekli ol koy kasabasina yerlesip tavuk besle domates felan topla :D

hayır ben 10 saattir farklı bişimi diyorum :D yumurta değilde domates olur seviyorum cunku :D yada su sahil balıkçıılarındamı olsam onlar daha mistik ya :D

Konular
1
MFC Puanı
30
haberdar olsun,haberdar da ederim de aam araştırmacı dedektiflik yapmaya çalışım şu kim çok samimisin görme falan demesini istemem

ilişkilerde güven en önemli konudur ben o sorduğu kişiyle ilgili misal liseden sınıf arkadaşımdı iyi kızdır dediysem yeterli olmalı konuşma onla falan derse tuhaf kaçtığını anlamalı

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
sadece kadınlar demeyelim bence erkekler bu konuda daha meraklı..

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Meraktan başka birşey değil doğalarında var :D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
ilişkiler iki kişiliktir. bu şey iki kişiyle oluşuyor ise kızların da erkeklerin de her şeyi bilmek hakkıdır. kimse diğerini bir şeylerden mahrum bırakamaz. böyle bir lüksün ilişkilerde hükmü yok.

tengri

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
190
Anlayabilmiş değilim. Haberdar olmak istedikleri bir yana bildikleri her şeyi bizlere de aktarmak isterler. Her şey bilinmek istemez. Her ilişki aynı zamanda bireysel olarakta yaşanır. Bu sefer kimseye hareket alanı kalmıyor sıkıcı olmaya başlıyor.

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,170
bunları kaldıramıyorsanız, sorun olarak görüyorsanız ilişki yapmayın bence :D ben de merak ederim ama asla dakika başı darlamam. Nerede olduğunu nereye gittiğini söylesin ki bir durum olduğunda onu nerede bulacağını bileyim. O da benim için aynı şekilde. Attığı her adımı söylesin demiyorum.

Bence aradaki bu ince çizgiyi kavrayamayanlar sorun olarak görüyor