• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

HTC One M8, Windows 10 Güncellemesini Kararlı Sürümde Alacak

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Windows Phone işletim sistemli HTC kullanıcıların merakla beklediği açıklama HTC firmasından geldi ve HTC , HTC One M8 telefonunun Windows 10 güncellemesini alacağını doğruladı.

Windows 10 ön izleme sürümünü alacak lumia telefonların belli olmasının ardından gözler Windows Phone işletim sistemli telefon üreten markalara çevrilmişti.Bir çok kullanıcının HTC firmasına sorular yöneltmesinden dolayı, HTC firması kendi Twitter adresi üzerinden HTC One M8 telefonu kullanan kullanıcıların “HTC One M8 Windows 10 güncellemesi alacak mı ? ” sorusu üzerine,firma bir açıklama yaptı ve şunları söyledi :

” Windows Phone işletim sistemli HTC One M8 telefonları piyasaya sürüldüklerinden itibaren 2 yıl boyunca güncelleme alacaktır.Windows 10 güncellemesi HTC One M8 telefonlarına gelecektir.”